РЕЄСТР АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
Микулинецька селищна рада Теребовлянського району Тернопільської області
Секретар виконавчого комітету  Посвідчення заповітів 0,85 п.5ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами виконавчих комітетів сільських рад”, №225 від 25.08.1994 року зареєстровано в Міністерстві юстиції 26.10.1994 року за №256466. Декрету Кабінету Міністрів України  “Про державне мито”. ст..3
Секретар виконавчого комітету  Посвідчення справжності підпису на документі 0,34 п.5ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами виконавчих комітетів сільських рад”, №225 від 25.08.1994 року зареєстровано в Міністерстві юстиції 26.10.1994 року за №256466. Декрету Кабінету Міністрів України  “Про державне мито”. ст..3
Секретар виконавчого комітету  Видача дублікату нотаріально посвідченого документа 0,51 п.5ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами виконавчих комітетів сільських рад”, №225 від 25.08.1994 року зареєстровано в Міністерстві юстиції 26.10.1994 року за №256466.
Секретар сільської ради Державна реєстрація народження дитини бо Сімейний кодекс, п.5 ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Секретар сільської ради Державна реєстрація смерті бо Сімейний кодекс, п.5 ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Секретар сільської ради Державна реєстрація шлюбу 0,85 Сімейний кодекс, п.5 ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Друкарка I категорії Видача довідки про адресу нерухомого майна бо Закон України “Про звернення громадян”