Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Повідомлення та оголошення

УВАГА! КОНКУРС ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ.

Дата створення: 15:26 05.02.2018

Увага! Конкурс цінових пропозицій.

Дата створення: 15:19 05.02.2018

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІ

Дата створення: 08:21 30.01.2018

Микулинецька селищна  рада повторно проводить  ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.ьЗамовник – Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради. Виконавець – ТОКП  «Містобудівельник» м.Тернопіль Підстави розроблення – рішення  тридцятої сесії Микулинецької селищної  ради від  21.11.2017 року № 796  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки». Місце ознайомлення – смт.Микулинці, вул. С.Бандери, 11, приміщення селищної  ради Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9 до 17 год. Відповідальна особа – спеціаліст І категорії , роб. тел.: 5-10-52. Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Микулинецької селищної  ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ!

Дата створення: 08:41 29.01.2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ! ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СУБСИДІЇ, У ЯКИХ В СКЛАДІ СІМ»Ї Є ДІТИ      2000 , 2001, 2002, 2003   РОКИ НАРОДЖЕННЯ ! ТЕРМІНОВО  ПОТРІБНО   ЗДАТИ  У ВІДДІЛ СУБСИДІЇ ( у п с з н )   КСЕРОКОПІЮ  ПАСПОРТА  ДИТИНИ. У  РАЗІ   НЕ ПОДАННЯ  ДОКУМЕНТА СУБСИДІЯ БУДЕ ПРИПИНЕНА.

Увага! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

Дата створення: 16:30 22.01.2018

Микулинецька селищна  рада проводить ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.

Увага! Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів!

Дата створення: 08:54 19.01.2018

Микулинецька селищна громада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної громади (у населених пунктах: смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Дворіччя, с. Ладичин, с. Заздрість).

Увага! Чергове засідання тридцять другої сесії сьомого скликання.

Дата створення: 11:04 12.01.2018

31 січня о 14.00 год. у приміщенні Микулинецької селищної ради відбудеться  чергове засідання тридцять другої сесії сьомого скликання!

Дата створення: 16:54 27.12.2017

До уваги керівників установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності, мешканців громади! На виконання рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 грудня 2017 року рекомендуємо Вам  на час відзначення на території громади Новорічних та Різдвяних свят та проведення святкових заходів, забезпечити  благоустрій  та  святкове оформлення фасадів будівель і  прилеглих територій. З повагою, голова  Микулинецької селищної ради