Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Повідомлення та оголошення

Увага! Конкурс цінових пропозицій.

Дата створення: 09:07 06.12.2017

Микулинецька селищна рада Теребовлянського району Тернопільської області оголошує конкурс цінових пропозицій.

Увага! Чергове засідання тридцять першої сесії сьомого скликання

Дата створення: 15:59 04.12.2017

22 грудня о 10.00 год. у приміщенні Микулинецької селищної ради відбудеться  чергове засідання тридцять першої сесії сьомого скликання

Микулинчанин потребує нашої допомоги!

Дата створення: 12:54 29.11.2017

У мешканця Микулинець Пулатова Сергія Теодозійовича діагностовано ваду серця. Сергій потребує оперативного втручання. Просимо всіх небайдужих мешканців нашої громади долучитися до збору коштів на операцію. Банківський рахунок для збору коштів: 5168 7573 4215 8948 (Пулатов Сергій Теодозійович)

Просимо мешканців громади ознайомитися з оновленим проектом Плану соціально-економічного розвитку Микулинецької ОТГ на 2018 рік!

Дата створення: 15:10 09.11.2017

Просимо Вас ознайомитися зі змістом даного документу. Якщо у Вас будуть зауваження або пропозиції, ви можете викласти їх письмово і принести за адресою Микулинецької селищної ради (вул.Степана Бандери 11) або  електронним листом на е-мейл селищної ради - 04396302@mail.gov.ua (з приміткою у темі листа "Щодо Плану СЕР громади")  

Приймаємо пропозиції щодо плану облаштування площі по вулиці Галицькій в смт.Микулинці

Дата створення: 11:57 03.11.2017

Пропозиції щодо облаштування площі просимо надсилати  з 01 по 30 листопада на електронну адресу Микулинецької селищної ради: 04396302@mail.gov.ua У листі обовязково вказувати тему "Пропозиція щодо облаштування площі по вулиці Галицькій". Ваші пропозиції будуть враховані у майбутньому під час розробки плану площі.

Першу електронну петицію громадян розглянуто!

Дата створення: 11:06 24.10.2017

Головою Микулинецької селищної ради було розглянуто першу електронну петицію від мешканців громади. Нагадаємо, що висунути петицію, підтримати її вбо ознацомитися з результатами розгляду петицій ви можете на нашому сайті у розділі "Система електронних петицій", або перейшовши за цим посиланням: https://gromada.org.ua/petition/174/

Результати відбору проектів до громадського бюджету

Дата створення: 10:00 17.10.2017

На адресу Микулинецької селищної ради для конкурсного відбору надійшло 5 проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюдету участі) у 2018 році: 1. Проект "Облаштування зони відпочинку біля колишнього млина на березі річки серет" 2. Проект "Встановлення парковок біля громадських місць та усанов у населених пунктах громади" 3. Проект "Гімнастичний комплекс у с.Ладичин" 4. Проект "Дитячий майданчик "Моя дитяча мрія" 5. Проект "Придбання підсилювальної апаратури для Микулинецької ОТГ" Перші три проекти були вивчені спеціалістами та отримали позитивну резолюцію. Проект "Дитячий майданчик "Моя дитяча мрія" було відхилено відповідно до положення через значне перевищення максимально допустимої вартості проекту. Проект "Придбання підсилювальної апаратури для Микулинецької ОТГ" також було відхилено через відсутність додатку зі списком осіб, що підтримують дану ініціативу. У звязку з тим, щозагальна вартість трьох проектів, які учпішно пройшли розгляд спеціалістів не перевищує максимального порогу громадського бюджету, прийнято рішення про недоцільність проведення голосування через відсутність потреби проведення відбору. Отже усі три проекти у рамках проекту участі буде включено до Плану соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік з метою їх реалізації. Сподіваємося на плідну співпрацю громадських активістів з органами влади з метою реалізації цих ініціатив. 

Попередження про проходження підземних кабелів та повітряних ліній електропередач

Дата створення: 08:38 27.09.2017

Рекомендуємо мешканцям громади ознайомитися із листом від начальника Теребовлянськоо РЕМ щодо попередження про проходження підземних кабелів та повітряних ліній електропередач. Просимо дотримуватись техніки безпеки та діяти у рамках "Правил охорони електричних мереж".  

Визначено переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

Дата створення: 08:34 27.09.2017

   За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 вересня 2017 року №299, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради, а  саме: в с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість.