Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

19 серпня у Микулинцях - RadlerFest!

Запрошуємо всіх 19 серпня в смт. Микулинці (урочище Стромки) на головну подію цього літа! Хочете дізнатись, що таке громадський бюджет? Що треба зробити, щоб на вашій вулиці з’явився новий спортивний майданчик, в парку охайні лавочки чи затишна зона для відпочинку? Як створювати необхідні вашій громаді проекти та зробити так, щоб ваш голос почули?  Це легко і можливо, ви теж можете брати участь в прийнятті важливих рішень у нашій громаді! Беріть дітей, батьків, бабусь, дідусів, друзів та сусідів, приходьте на Радлер фест та дізнаєтесь, як зробити нашу спільноту кращою! Крім цього, на вас чекає цікава розважальна програма: - велоестафета «Битва сіл» (Микулинці, Ладичин, Дворіччя, Конопківка, Воля, Кривки, Заздрість - вболівайте за свою команду); - майстер клас з догляду за велосипедом; - веселі конкурси для дорослих та дітей; - урок запальних танців; - розмальовування капкейків; - аква-грим, а також чудова музика, фільми, мультфільми, вікторини, загадкові гості, безліч призів та інші сюрпризи! Не запізнюйтесь, буде весело:)

20:28 13.08.2018

Увага! Пожежна небезпека!

У зв'язку з високим температурним режимом, що спричиняє загрозу пожежної небезпеки,  на виконання  Постанови Кабінету Міністрів України  від 14 березня 2018 р. № 223 Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради постановляє встановити заборону на випалювання сухої трави та залишків рослинності з метою недопущення загорянь поблизу населених пунктів, лісових масивів та вздовж  доріг. Також повідомляємо Вас про недопущення розпалювання відкритого вогню у лісових масивах. У разі винекнення пожежі просимо негайно повідомляти за номером 101.

10:18 13.08.2018

Увага! Смертельний алкоголь!

Просимо максимальної уваги до даної ситуації, яка поширюється нашою громадою! Декілька місяців тому,  ми стали свідками масового отруєння алкоголем сумнівної якості в с.Ладичин, яке для декого, на жаль, стало летальним. Нещодавно були зафіксовані нові звернення щодо отруєння неякісним алкоголем, тому уважно подивіться на ці фото! Якщо у вас, чи у ваших рідних, ви помітили симптоми отруєння -  підшкірні крововиливи або синці великих розмірів  - НЕГАЙНО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ, адже лише своєчасна медична допомога може врятувати життя! Також просимо про подібні випадки повідомляти у правоохоронні органи, щоб захистити себе та своїх рідних від розливу та продажу такого алкоголю! Василь Дембрович, головний лікар КУТРР "Микулинецька районна лікарня"

12:52 08.08.2018

ТДВ "Микулинецьке" запрошує на роботу!

ТДВ "Микулинецьке" запрошує громадян для працевлаштування за спеціальностями:  пекар; тістороб; кондитер; водій; тракторист.  Інформацію можна отримати за адресою: смт. Микулинці, вул. Санаторна, 1 у робочі дні з 8.00 до 17.00 год.  Тел.: 0662095266, 982551790.

09:19 30.07.2018

До уваги осіб - платників аліментів!

Що передбачає другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває? 25 липня 2018 року Президент України підписав другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває № 8296, № 8295, № 8294. Вже за 30 днів після офіційної публікації Законів більшість їх норм вступають в дію на користь українських дітей та відповідальних батьків.

13:22 27.07.2018

До уваги громадян! Оплата земельного податку!

Микулинецька селищна рада просить  власників земельних ділянок  до  15 серпня 2018 року сплатити земельний податок. Рахунок на оплату податку можна отримати у селищній раді. У разі несплати податку будуть нараховані штрафні санкції згідно Податкового кодексу України. Радимо ознайомитися з переліком категорій, які мають пільги у сплаті податку (Податковий кодекс України, ст. 281-284)

12:49 24.07.2018