Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

Просимо мешканців громади сплатити земельний податок за 2018 рік

Оголошення! Микулинецька селищна рада просить сплатити земельний податок на 2018 рік. Власників земельних ділянок просимо звернутися в селищну раду за адресою смт. Микулинці, вул. С.Бандери, 11. У разі несплати земельного податку до 15 серпня 2018 року землекористувачам нараховуватиметься пеня.

10:34 24.05.2018

Оприлюднено проекти положень на встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік

Просимо усіх зацікавлених осіб ознайомитись із рішенням №1002 тридцять сьомої сесії Микулинецької селищної ради Про проекти "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік" на території Микулинецької селищної ради. Ознайомитись із рішенням Ви можете, перейшовши за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

11:04 27.04.2018