Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

Щодо відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2018 році

Дата створення: 14:38 24.04.2018

Доводимо до відома керівників закладів освіти та культури Микулинецької ОТГ, що рішенням Виконавчого комітету №405 від 19 квітня 2018 року визначено перелік пам'ятних дат та ювілеїв для їх відзначення у 2018 році. Перелік дат та ювілеїв:

Увага! Конкурс цінових пропозицій.

Дата створення: 14:15 20.04.2018

Протягом квітня в Теребовлянському районі проводиться Всеукраїнський місячник Червоного хреста України

Дата створення: 09:55 19.04.2018

У зав'язку з проведенням у квітні Всеукраїнського місячника Червоного хреста України, пропонуємо Вам на нашому сайті ознайомитись із відороликом про діяльність даної організації.

Інформація для осіб-власників тварин щодо отримання дотації за молодняк

Дата створення: 11:05 12.04.2018

Звертаємо Вашу увагу на те, що для отримання права на дотацію за молодняк великої рогатої худоби, Вам потрібно зареєструватися. Для цього необхідно надати у селищну раду або старостам сіл (відповідно до місця проживання) наступну інформацію: 1. Прізвище, ім'я, по-батькові та місце проживання особи. 2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта. 3. Номер поточного рахунку, відкритого у банку, найменування відділення банку. 4. Ідентифікаційний номер молодняку ВРХ, серію і номер паспорта тварини

УВАГА! КОНКУРС ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ.

Дата створення: 09:50 30.03.2018

Фонд соціального страхування інформує: Роз’яснення щодо надання допомоги по вагітності та пологах

Дата створення: 09:06 20.03.2018

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. Право на отримання матеріального забезпечення від ФССУ має кожна застрахована особа у разі настання страхового випадку в період роботи. Застрахованою є особа, що сплачує та/або за яку сплачується ЄСВ, тобто кожна працевлаштована особа або фізична особа-підприємець. Під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться більше 12 млн осіб, з яких близько 6 млн – жінки. Основний закон, відповідно до якого Фондом соціального страхування України здійснюється фінансування допомоги по вагітності та пологах: Закон України № 1105 «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування»