Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Оголошення та повідомлення

Попередження про проходження підземних кабелів та повітряних ліній електропередач

Дата створення: 08:38 27.09.2017

Рекомендуємо мешканцям громади ознайомитися із листом від начальника Теребовлянськоо РЕМ щодо попередження про проходження підземних кабелів та повітряних ліній електропередач. Просимо дотримуватись техніки безпеки та діяти у рамках "Правил охорони електричних мереж".

Визначено переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

Дата створення: 08:34 27.09.2017

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 вересня 2017 року №299, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради, а  саме: в с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість.

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності щодо підготовки до опалювального сезону

Дата створення: 08:30 27.09.2017

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності, що знаходяться на території Микулинецької селищної ради! З метою своєчасної та якісної підготовки комунального господарства Микулинецької селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років,  на виконання рішення виконавчого комітету  Микулинецької селищної ради  №302 від 22 вересня 2017 року, необхідно :