Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності щодо підготовки до опалювального сезону

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності, що знаходяться на території Микулинецької селищної ради! З метою своєчасної та якісної підготовки комунального господарства Микулинецької селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років,  на виконання рішення виконавчого комітету  Микулинецької селищної ради  №302 від 22 вересня 2017 року, необхідно :

• створити відповідні комісії, з метою підготовки об’єктів до опалювального періоду та здійснення  контролю за їх  безперебійним функціонуванням в опалювальний період та ефективним  використанням   паливно-енергетичних ресурсів;
  • до 01.10.2017 року поінформувати Микулинецьку селищну раду у вигляді звіту комісії про готовність об’єктів комунальної власності до опалювального періоду.
    Результат пошуку зображень за запитом "опалювальний сезон"