Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

Щодо відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2018 році

Доводимо до відома керівників закладів освіти та культури Микулинецької ОТГ, що рішенням Виконавчого комітету №405 від 19 квітня 2018 року визначено перелік пам'ятних дат та ювілеїв для їх відзначення у 2018 році. Перелік дат та ювілеїв:

14:38 24.04.2018

Протягом квітня в Теребовлянському районі проводиться Всеукраїнський місячник Червоного хреста України

У зав'язку з проведенням у квітні Всеукраїнського місячника Червоного хреста України, пропонуємо Вам на нашому сайті ознайомитись із відороликом про діяльність даної організації.

09:55 19.04.2018

Інформація для осіб-власників тварин щодо отримання дотації за молодняк

Звертаємо Вашу увагу на те, що для отримання права на дотацію за молодняк великої рогатої худоби, Вам потрібно зареєструватися. Для цього необхідно надати у селищну раду або старостам сіл (відповідно до місця проживання) наступну інформацію: 1. Прізвище, ім'я, по-батькові та місце проживання особи. 2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта. 3. Номер поточного рахунку, відкритого у банку, найменування відділення банку. 4. Ідентифікаційний номер молодняку ВРХ, серію і номер паспорта тварини

11:05 12.04.2018