Оголошується конкурс на визначення виконавця по наданню послуг з вивезення твердих побутових відходів

• Переглядів: 59

Микулинецька селищна рада оголошує конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (поводження з твердими побутовими відходами) на території населених пунктів Микулинецької селищної ради (смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Кривки, с. Ладичин, с. Дворіччя, с. Заздрість, с. Струсів, с. Варваринці, с. Налужжя, с. Бернадівка, с. Кам'янка, с. Тютьків, с. Дарахів, с. Зубів, с.Стара Брикуля, с. Нова Брикуля, с. Різдвяни, с. Хмелівка).

ОГОЛОШЕННЯ про своєчасну сплату земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

• Переглядів: 298

Микулинецька селищна рада нагадує до 15 серпня 2023 року необхідно сплатити земельний податок та податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Шановні землекористувачі та землевласники! Микулинецька селищна рада нагадує про необхідність сплати земельного податку та плати за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки  за 2023 рік.