Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

Запрошуємо підприємців громади долучитись до групи економічного розвитку ОТГ

Запрошуємо підприємців Микулинецької громади взяти участь у засіданні робочої групи з економічного розвитку громади. Дана зустріч відбудеться у рамках програми "DOBRE" за адресою смт.Микулинці, вул.Грушевського, 45 (приміщення "Добробуд") 7 березня о 12.00. Запрошуємо усіх підприємців, хто має бажання увійти до складу групи екогомічного розвитку громади.  З приводу реєстрації у робочій групі, телефонуйте координатору проектів програми "DOBRE" у нашій громаді Володимиру Шевчуку (тел: 098 881 31 03).

15:09 04.03.2018

Визначено переможця  конкурсу на надання послуг  з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 28 лютого 2018 року №389, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради (смт. Микулинці, с. Воля, с. Конопківка, с. Кривки, с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість).

11:27 01.03.2018

Виконавчий комітет селищної ради оголошує двомісячник благоустрою!

Шановні  мешканці  громади!  З 1 березня по 30 квітня 2018 року  оголошується  двомісячник  з  благоустрою, озеленення та санітарного очищення території Микулинецької селищної ради. Просимо всіх мешканців та підприємців бути свідомими та прибирати прибудинкові та закріплені за Вами території.

11:06 01.03.2018

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІ

Микулинецька селищна  рада повторно проводить  ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.ьЗамовник – Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради. Виконавець – ТОКП  «Містобудівельник» м.Тернопіль Підстави розроблення – рішення  тридцятої сесії Микулинецької селищної  ради від  21.11.2017 року № 796  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки». Місце ознайомлення – смт.Микулинці, вул. С.Бандери, 11, приміщення селищної  ради Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9 до 17 год. Відповідальна особа – спеціаліст І категорії , роб. тел.: 5-10-52. Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Микулинецької селищної  ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

08:21 30.01.2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ! ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СУБСИДІЇ, У ЯКИХ В СКЛАДІ СІМ»Ї Є ДІТИ      2000 , 2001, 2002, 2003   РОКИ НАРОДЖЕННЯ ! ТЕРМІНОВО  ПОТРІБНО   ЗДАТИ  У ВІДДІЛ СУБСИДІЇ ( у п с з н )   КСЕРОКОПІЮ  ПАСПОРТА  ДИТИНИ. У  РАЗІ   НЕ ПОДАННЯ  ДОКУМЕНТА СУБСИДІЯ БУДЕ ПРИПИНЕНА.

08:41 29.01.2018