• Переглядів: 132

Микулинецька селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території  Згідно рішення Микулинецької селищної ради від 22.12.2022 р. № 2399 “Про розробку та виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд на земельній ділянці (кадастровий номер 6125055400:04:001:1299) для ведення особистого селянського господарства”, у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації :