Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

Фонд соціального страхування інформує: Роз’яснення щодо надання допомоги по вагітності та пологах

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. Право на отримання матеріального забезпечення від ФССУ має кожна застрахована особа у разі настання страхового випадку в період роботи. Застрахованою є особа, що сплачує та/або за яку сплачується ЄСВ, тобто кожна працевлаштована особа або фізична особа-підприємець. Під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться більше 12 млн осіб, з яких близько 6 млн – жінки. Основний закон, відповідно до якого Фондом соціального страхування України здійснюється фінансування допомоги по вагітності та пологах: Закон України № 1105 «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

09:06 20.03.2018

Запрошуємо підприємців громади долучитись до групи економічного розвитку ОТГ

Запрошуємо підприємців Микулинецької громади взяти участь у засіданні робочої групи з економічного розвитку громади. Дана зустріч відбудеться у рамках програми "DOBRE" за адресою смт.Микулинці, вул.Грушевського, 45 (приміщення "Добробуд") 7 березня о 12.00. Запрошуємо усіх підприємців, хто має бажання увійти до складу групи екогомічного розвитку громади.  З приводу реєстрації у робочій групі, телефонуйте координатору проектів програми "DOBRE" у нашій громаді Володимиру Шевчуку (тел: 098 881 31 03).

15:09 04.03.2018

Визначено переможця  конкурсу на надання послуг  з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 28 лютого 2018 року №389, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради (смт. Микулинці, с. Воля, с. Конопківка, с. Кривки, с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість).

11:27 01.03.2018

Виконавчий комітет селищної ради оголошує двомісячник благоустрою!

Шановні  мешканці  громади!  З 1 березня по 30 квітня 2018 року  оголошується  двомісячник  з  благоустрою, озеленення та санітарного очищення території Микулинецької селищної ради. Просимо всіх мешканців та підприємців бути свідомими та прибирати прибудинкові та закріплені за Вами території.

11:06 01.03.2018