Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІ

Микулинецька селищна  рада повторно проводить  ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.ьЗамовник – Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради. Виконавець – ТОКП  «Містобудівельник» м.Тернопіль Підстави розроблення – рішення  тридцятої сесії Микулинецької селищної  ради від  21.11.2017 року № 796  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки». Місце ознайомлення – смт.Микулинці, вул. С.Бандери, 11, приміщення селищної  ради Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9 до 17 год. Відповідальна особа – спеціаліст І категорії , роб. тел.: 5-10-52. Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Микулинецької селищної  ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

08:21 30.01.2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ! ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СУБСИДІЇ, У ЯКИХ В СКЛАДІ СІМ»Ї Є ДІТИ      2000 , 2001, 2002, 2003   РОКИ НАРОДЖЕННЯ ! ТЕРМІНОВО  ПОТРІБНО   ЗДАТИ  У ВІДДІЛ СУБСИДІЇ ( у п с з н )   КСЕРОКОПІЮ  ПАСПОРТА  ДИТИНИ. У  РАЗІ   НЕ ПОДАННЯ  ДОКУМЕНТА СУБСИДІЯ БУДЕ ПРИПИНЕНА.

08:41 29.01.2018

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

Микулинецька селищна  рада проводить ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.

16:30 22.01.2018

Увага! Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів!

Микулинецька селищна громада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної громади (у населених пунктах: смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Дворіччя, с. Ладичин, с. Заздрість).

08:54 19.01.2018

Оголошення

До уваги керівників установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності, мешканців громади! На виконання рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 грудня 2017 року рекомендуємо Вам  на час відзначення на території громади Новорічних та Різдвяних свят та проведення святкових заходів, забезпечити  благоустрій  та  святкове оформлення фасадів будівель і  прилеглих територій. З повагою, голова  Микулинецької селищної ради

16:54 27.12.2017

Оголошення

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, мешканців громади! На виконання рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної рад від 22 грудня 2017 року  рекомендуємо Вам забезпечити доступ інвалідів  та інших мало мобільних груп населення громади  до об’єктів торгівлі (облаштування пандусами, кнопками  виклику). З повагою, голова   Микулинецької селищної ради

16:48 27.12.2017

До уваги керівників шкіл, вчителів та учнів із академічними, творчими та спортивними здібностями!

В листопаді поточного року рішенням сесії Микулинецької селищної ради була затвердженна Програма підтримки обдарованих дітей громади. Відтепер діти із високими академічними, спортивними та творчими досягненнями будуть премійомані за їх здобутки. Детальніше з Положенням, що визначає розмір та умови преміювання обдарованих дітей, Ви зможете ознайомитися за наступним посиланням. Просимо керівників та педагогічні колективи шкіл ознайомити учнів із даним Положенням та в подальшому активно підтримувати розвиток їх академічних, спортивних та творчих здібностей.

21:48 22.12.2017