Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Новини громади

Результати опитування мешканців нашої громади (частина 5)

Дата створення: 12:13 18.10.2017

Продовжуємо знайомити вас з результатами опитування мешканців нашої громади "Фондом підтримки місцевої демократії", що проводилося у травні 2017 року у всіх населених пунктах громади. Пропонуємо переглянути п'яту частину результатів опитування. В подальшому результати будуть публікуватися на даному сайті щосереди.

Панахида до Дня Захисників України

Дата створення: 09:34 17.10.2017

У суботу,14.10.2017 р., відбулася громадська панахида біля могил Січовим стрільцям та воїнам УПА. В Микулинці завітав Андрій Бабицький  - викладач Київського національного університету біоресурсів для того, щоб поділитися архівними матеріалами про свого предка Михайла Шкамбару - голову крайового проводу ОУН на Тернопільщині. Вітаємо всіх Захисників України! Слава Україні!

Результати опитування мешканців нашої громади (частина 4)

Дата створення: 08:32 10.10.2017

Продовжуємо знайомити вас з результатами опитування мешканців нашої громади "Фондом підтримки місцевої демократії", що проводилося у травні 2017 року у всіх населених пунктах громади. Пропонуємо переглянути четверту частину результатів опитування. В подальшому результати будуть публікуватися на даному сайті щосереди.

Дні Японії в Микулинцях

Дата створення: 11:10 06.10.2017

На виконання рішення виконкому Микулинецької селишної ради в Центрі дітей та юнацтва пройшли Дні Японії, в рамках Указу президента України про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні. Було проведено пізнавальні бесіди про історію, культуру однієї з найбільш технологічно розвинутих країн світу. Гуртківці ознайомилися з технікою орігамі, навчилися виготовляти паперових звірят та журавликів- сембадзуру, як обов"язкових складових японських міфів та легенд. А ще малювали ієрогліф щастя. Також учні дізнались про чайну церемонію в Японіїї, як про традицію - окремий ритуал

"Барвінок" святкує ювілей!

Дата створення: 12:12 04.10.2017

У неділю 1 жовтня у Микулинецькому будинку культури відбувся  святковий концерт з приводу 20-річчя вокального колективу "Барвінок" і 10-річчя з дня присвоєння йому звання "народного". Вітаємо учасників колективу "Барвінок", дякуємо за розвиток культури у громаді та бажаємо їм натхнення, творчих успіхів і повних залів!

Результати опитування мешканців нашої громади (частина 3)

Дата створення: 11:35 04.10.2017

Продовжуємо знайомити вас з результатами опитування мешканців нашої громади "Фондом підтримки місцевої демократії", що проводилося у травні 2017 року у всіх населених пунктах громади. Пропонуємо переглянути третю частину результатів опитування. В подальшому результати будуть публікуватися на даному сайті щосереди.

Фестивальний рекорд ТОВ "Микулинецький Бровар"

Дата створення: 09:22 03.10.2017

Щиро вітаємо колектив ТОВ "Микулинецький Бровар" з встановленням рекорду України! На гастрономічному фестивалі "Сала і самогону" у м.Тернопіль із пивних діжок було змонтовано контактну барну стійку довжиною 40 м 93 см. Це досягнення зафіксували представники Книги рекордів України.

Результати опитування мешканців нашої громади (частина 2)

Дата створення: 09:13 27.09.2017

Продовжуємо знайомити вас з результатами опитування мешканців нашої громади "Фондом підтримки місцевої демократії", що проводилося у травні 2017 року у всіх населених пунктах громади. Пропонуємо переглянути другу частину результатів опитування. В подальшому результати будуть публікуватися на даному сайті щосереди.

Туристичні змагання для військовослужбовців

Дата створення: 08:48 27.09.2017

Нещодавно у 44 артилерійській бригаді (м.Теребовля) педагогічні працівники Микулинецького центру дітей та юнацтва провели навчально-тренувальні змагання зі спортивного туризму, приурочені Міжнародному Дню туризму. Найкращі результати на туриській смузі перешкод показали військовослужбовці Ісламов Рустан, Янішевський Василь та Проданюк Дмитро, які були нагороджені грамотами за найкращі результати у випробуваннях.

У селі Дворіччя відбувся особистий прийом громадян головою РДА Юрієм Ништою

Дата створення: 09:07 26.09.2017

У п'ятницю 22 вересня голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Михайлович Ништа відвідав с. Дворіччя з метою проведення особистого прийому громадян. Разом з паном Юрієм людей приймали староста села Ганна Чеславівна Шалапай та т.в.о. голови громади Володимир Євгенович Горячов. До очільника району надійшло 5 звернень, в тому числі одне колективне, що стосується земельної ділянки, яка використовується під пасовисько худоби. Інші ж звернення порушують питання надання фінансової допомоги на лікування дитини, влаштування на роботу багатодітної матері, надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, приватизації земельної ділянки тощо.   Голова РДА Юрій Ништа пообіцяв сприяти у вирішенні питань на користь заявників в межех чинного законодавства.