Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Новини громади

24 квітня - день зустрічі з депутатом

Дата створення: 09:45 23.04.2018

У вівторок 24 квітня  о 10.00 у приміщенні Микулинецької селищної ради відбудеться прийом громадян Микулинецької громади  депутатом Верховної ради України Люшняком Миколою Володимировичем. 

Педагогічний та учнівський колективи Микулинецької школи провели толоку

Дата створення: 08:31 23.04.2018

20 квітня вчителі та учні Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів провели толоку на пришкільній території. Спільними зусиллями врни садили дерева, квіти на клумбах, замітали, грабали... робили все, щоб біля школи було гарно та затишно.

Запрошуємо активних мешканців громади взяти участь в опитуванні щодо оптимізації сайту ОТГ

Дата створення: 08:55 19.04.2018

Програма DOBRE планує провадження нової платформи, яку зараз розробляє Social Boost, що дозволить ОТГ мати сучасні інформативні і красиві сайти, які максимально врахують бачення мешканців ОТГ і особливо молоді. Задля того, щоб висловити власне бачення з приводу наповнення та роботи сайту громади, просимо Вас заповнити онлайн-анкету, перейшовши за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

"Серце до серця": учнівський президент Микулинецької школи долучає голову ОДА до акції

Дата створення: 08:25 19.04.2018

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна долучився до XIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» й пожертвував на придбання обладнання дітям з вадами слуху свій одноденний заробіток. До слова волонтером благодійної акції виступила  президент учнівського парламенту Микулинецької опорної школи, активіст ГО "Микулинецька ініціатива"  Мар'яна Фесій.

Діти - захисникам України

Дата створення: 10:07 17.04.2018

Педагоги та вихованці Микулинецького центру дітей та юнацтва підготували та провели національно-патріотичний захід під назвою «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».  Разом з освітянами та хореографами Теребовлянського краю організатори подарували справжнє родинне свято для батьків, дітей, а також військовослужбовців строкової служби в/ч А3215. Мета такого заходу - виховати у дітей повагу до родини, рідної держави, до її захисників - військових. Організаторам свята вдалося наблизити представників поколінь та професій, щоб у затишній залі відволіктись від буденності, відпочити від роботи, служби. Педагоги, військові, волонтери, представники громадськості, батьки та діти поринули у надзвичайну атмосферу позитивних емоцій, краси та музики. 

Серце до серця

Дата створення: 09:19 17.04.2018

Члени учнівського самоврядування Микулинецької опорної школи підтримали XIII акцію Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", провівши благодійний збір коштів у школі. Зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання для дітей з вадами слуху.

У Микулинцях встановлено перший контейнерний майданчик

Дата створення: 09:00 12.04.2018

ПП «КАТРУБ» розпочало планомірну роботу по розміщенню контейнерних майданчиків на території смт. Микулинці - перший майданчик було встановлено поблизу п’ятиповерхового будинку по вул. Тернопільська. Майданчики виконуються з металопрофілю за типом конструктора, що дозволяє в разі потреби легко замінити той чи інший елемент конструкції. Сподіваємося на дбайливе ставлення людей до цих майданчиків.

Працівники пожежно-рятувальної служби відновили пам'ятник св.Флоріану

Дата створення: 08:54 05.04.2018

 У рамках "Двомісячника благоустрою" працівники пожежно-рятувальної служби нашого селища провели толоку, під час якої прибрали територію ДПРП-25 та відновили пам'ятник покровителю усіх вогнеборців - святому Флоріану, який встановлений по вул. Лесі Українки в смт.Микулинці. Було ретельно прибрано територію навколо нього, підштукатурено постамент, побілено та пофарбовано фігуру Св.Флоріана

Долучаймося до акції "За чисте довкілля!"

Дата створення: 14:10 04.04.2018

Шановні  мешканці  громади, керівники підприємств та установ!  У зв'язку з несприятливими погодними умовами, які були 31 березня, багато з Вас не змогли у рамках Всеобласного дня благоустрою поприбирати прибудинкові та закріплені за Вами території (напроти своїх будинків чи установ аж до проїжджої частини включно з тротуарами). Тому завтра, 5 квітня, наша громада дoлучається до Всеукраїнської акції "За чисте довкілля!" Просимо Вас бути свідомими і  напередодні світлого Великодня допомогти нам зробити нашу  громаду чистою!