Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Новини громади

У Заздрості урочисто завершили Ювілейний рік Патріарха Йосифа Сліпого

Дата створення: 09:49 20.02.2018

В суботу, 17 лютого, в Музейно-меморіальному комплексі «Рідна хата» що у с. Заздрість на Тернопільщині відбулося урочисте закриття Ювілейного року Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-ліття від дня його народження. Святкування ініціювало Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А) у співпраці з Тернопільсько-Зборівською митрополією УГКЦ, Тернопільською обласною державною адміністрацією, Тернопільською обласною радою та Фундацією «Андрей».  Молебень до Пресвятої Богородиці відслужив Високопреосвященний Василь (Семенюк), Митрополит-Архиєпископ Тернопільсько-Зборівський у співслужінні численного грона духовенства. Від імені головного організатора святкувань – Релігійного Товариства українців католиків «Свята Софія» США - до присутніх звернулася Голова Представництва ТСС А в Україні Данута Іванкович.  Відтак мистецьку програму «Я вибираю віру…» виконали солісти, хор та камерний оркестр Лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужена академічна капела України «Трембіта» під диригентурою Заслуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика. Слово про життя та діяльність виголосила Заслужений працівник культури України Марія Христинич. У переповненому залі каплиці Музейно-меморіального комплексу ім. Патірарха Йосифа Сліпого вшанувати 126-ту річницю від дня народження свого великого краянина прийшли представники влади, інтелігенція та численні миряни. На завершення, Митрополит Василій подякував усім організаторам та виконавцям за чудове мистецьке свято.

Районний семінар-практикум у Микулинецькому ДНЗ

Дата створення: 15:37 14.02.2018

06.02.2018 року  на базі  Микулинецького ДНЗ відбувся  районний семінар - практикум  вихователів дошкільних навчальних закладів з теми «Розвиток дрібної моторики рук у дітей дошкільного віку». Перед початком семінару  вихователі ДНЗ району ознайомилися з навчально – методичним забезпеченням роботи груп від раннього до старшого дошкільного віку, роботою методичного кабінету ДНЗ.

Увага - карантин!

Дата створення: 08:33 13.02.2018

Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки, у зв'язку з значною кількістью відсутніх через спалах епідемії грипу учнів, було прийнято рішення про тимчасове закриття Микулинецької опорної школи І-ІІІ ступнів та її філій на карантин, що триватиме до 18 лютого включно. Просимо Вас на час карантину обмежити коло спілкування та уникати громадських місць зі значним скупченням людей. Бережіть себе та своїх дітей!

Засідання робочої групи щодо обслуговування та ремонту доріг у громаді

Дата створення: 10:17 09.02.2018

У четвер 8 лютого у Микулинецькій селищній раді відбулося засідання робочої групи із удосконалення Плану надання послуг щодо обсуговування та ремонту доріг у громаді. До робочої групи увійшли  керівництво селищної ради та експерти програми DOBRE USAID Маїс Ваноян, Олексій Мельник та Максим Бурдавіцин. Щоро дякуємо експертам  USAID за допомогу у розвитку громади!

До уваги керівників підприємств громади!

Дата створення: 09:14 08.02.2018

Громадська організація "Микулинецька ініціатива" просить Вас підтримати ідею впровадження меценатських стипендій для  учнів Микулинецької школи, якими б нагороджувалися найактитвніші учні школи з високими досягненнями у навчанні, спорті, творчості  та громадському житті. Впровадження такої стипендії дозволить підвищити мотивацію досегнень та суспільної активності обдарованої молоді громади. Якщо ви поділяєте нашу ідею та готові фінансово допомогти у формуванні фонду підтримки обдарованих дітей, просимо надсилати кошти у сумі 1 000 грн на рахунок нашої ГО. За ці кошти діти з найвищими показниками досягнеть будуть нагороджені іменними стипендіями від вашого підприства на урочистих лінійках (двічі на рік щосеместрово у сумі 500 грн.) Розрахунковий рахунок ГО "Микулинецька ініціатива" -  26004055119949. Додаткову інформацію щодо даної ініціативи можна отримати за № Тел.: 0660453775 - Дмитро Горячов, голова ГО "Микулинецька ініціатива", 0668546530 -  Андрій Яцина, голова Ради Микулинецької опороної школи.

Зустріч з представниками Агентства США з міжнародного розвитку

Дата створення: 08:32 08.02.2018

У вівторок 6 лютого у м.Тернопіль відбувся круглий стіл, на якому представники Агентства США з міжнародного розвитку Томас Вайт і Марат Курчевський обговорили досягнення та нові виклики з головами ОТГ Тернопільщини. Нашу громаду представляв голова - П.І.Осіпчук. Під час круглого столу учасники сфокусувались на визначенні основних пріоритетів об'єднаних громад, новації передачі в користування земель за межами населених пунктів, а також співпраці та міжнародній технічній допомозі для їх підтримки.

Не словом, а ділом!

Дата створення: 10:30 01.02.2018

Приємно, коли депутати не дають порожні обіцянки, а підтверджують свої слова ділами. За два роки від початку утворення нашої громади народний депутат Микола Володимирович Люшняк надав нам фінансову допомогу у розмірі близько 600 тисяч гривень. На ці гроші було встановлено три дитячих майданчики (в смт. Микулинці, с. Заздрість та с.Дворіччя), придбано меблі, електричне, кухонне, комп'ютерне обладнання для Микулинецького, Ладичинського та Заздрістського садків, Ладичинської, Заздрістської, Дворічанської та Волянської шкіл. Також за депутатські кошти було встановлено вікна у Центрі творчості дітей та юнацтва, придбано аудіоапаратуру для Микулинецького та Конопківецького клубів.  За попередньою домовленістю пан Микола у цьому році планує допомогти втілити ще більш амбітний проект - капітальний ремонт дороги у Микулинцях по вул.Галицькій (що веде до санаторію).  Щиро дякуємо Миколі Володимировичу за допомогу у розвитку нашої громади! 

Микулинці: відоме і невідоме

Дата створення: 10:12 01.02.2018

Друзі, пропонуємо вам почитати дуже цікаву статтю про наше містечко. Щоб почитати статтю -  ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Молодь Крути пам'ятає!

Дата створення: 09:53 01.02.2018

28 січня, в м. Тернопіль, МНК та ПЛАСТ за підтримки Відділу сім'ї та молоді ТОДА, проводили квест та теренову гру з нагоди 100-річчя бою під Крутами "Молодь Крути пам'ятає". Наші молоді активісти ГО "Микулинецька ініціатива" також взяли участь у цьому заході. 9 відчайдухів склали дві команди та поборолись з іншими обласними командами різних громадських організацій. Завданням було знайти КП, які розкидані по всіх кутках Тернополя, та виконати поставлене там інтелектуальне, або фізичне завдання. Останнім пунктом призначення був парк імені Т.Г. Шевченка, де проводилась теренова гра. Наближені до екстремальних погодні умови не завадили нашим учасникам дістати море позитивних емоцій і показати себе на хорошому рівні, а одна з наших команд навіть перемогла у тереновій грі та виборола 2 загальнокомандне місце. Зазначу, що цей захід був не лише розважальний, але і пізнавальний, адже учасники дізнались багато цікавих фактів про бій під Крутами у 1918 році. Тож спасибі організаторам за цю цікаву і пізнавальну акцію!

Запрошуємо на звіт голови Микулинецької селищної ради за 2017 рік

Дата створення: 20:31 31.01.2018

УВАГА! 4 лютого 2018 року о 13.00год.  за адресою смт. Микулинці, вул. Галицька 2 ( Микулинецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації) в приміщенні актового залу відбудеться публічний звіт голови Микулинецької селищної ради Петра Івановича Осіпчука. Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти селищного бюджету та інші питання щодо діяльності Микулинецької селищної ради. О 14.00 год відбудеться святковий концерт присвячений 100-річчю пам’яті Героїв Крут та Героїв Небесної сотні. В програмі виступи художніх колективів Микулинецького МБК та захист виробничої практики студентів-практикантів ТВУК.