Микулинецька громада

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності щодо підготовки до опалювального сезону

Дата: 27.09.2017 08:30

До уваги керівників установ та організацій комунальної власності, що знаходяться на території Микулинецької селищної ради! З метою своєчасної та якісної підготовки комунального господарства Микулинецької селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років,  на виконання рішення виконавчого комітету  Микулинецької селищної ради  №302 від 22 вересня 2017 року, необхідно :

• створити відповідні комісії, з метою підготовки об’єктів до опалювального періоду та здійснення  контролю за їх  безперебійним функціонуванням в опалювальний період та ефективним  використанням   паливно-енергетичних ресурсів;
  • до 01.10.2017 року поінформувати Микулинецьку селищну раду у вигляді звіту комісії про готовність об’єктів комунальної власності до опалювального періоду.
    Результат пошуку зображень за запитом "опалювальний сезон"