Увага! Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів!

Микулинецька селищна громада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної громади (у населених пунктах: смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Дворіччя, с. Ладичин, с. Заздрість).

Конкурсна пропозиція претендентів має містити дані про вартість надання послуг з урахуванням ПДВ та перелік документів, які подаються на конкурс відбору виконавців: заяву про участь у конкурсі з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної громади, копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду з ЄДРПОУ (для претендента юридичної особи); копію ліцензії; копію угоди про надання послуг із захоронення твердих побутових відходів.

Цінові пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікації оголошення.

Пропозиції надавати за адресою: 48120 вул. С. Бандери, 11, смт. Микулинці, Теребовлянського району.

Тел. 5-12-52; 5-10-42; 5-18-99; 5-12-38.