Микулинецька громада

Увага! Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів!

Дата: 19.01.2018 08:54

Микулинецька селищна громада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної громади (у населених пунктах: смт. Микулинці, с. Конопківка, с. Воля, с. Дворіччя, с. Ладичин, с. Заздрість).

Конкурсна пропозиція претендентів має містити дані про вартість надання послуг з урахуванням ПДВ та перелік документів, які подаються на конкурс відбору виконавців: заяву про участь у конкурсі з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної громади, копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду з ЄДРПОУ (для претендента юридичної особи); копію ліцензії; копію угоди про надання послуг із захоронення твердих побутових відходів.

Цінові пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікації оголошення.

Пропозиції надавати за адресою: 48120 вул. С. Бандери, 11, смт. Микулинці, Теребовлянського району.

Тел. 5-12-52; 5-10-42; 5-18-99; 5-12-38.