Микулинецька громада

До уваги керівників підприємств громади!

Дата: 08.02.2018 09:14

Громадська організація "Микулинецька ініціатива" просить Вас підтримати ідею впровадження меценатських стипендій для  учнів Микулинецької школи, якими б нагороджувалися найактитвніші учні школи з високими досягненнями у навчанні, спорті, творчості  та громадському житті. Впровадження такої стипендії дозволить підвищити мотивацію досегнень та суспільної активності обдарованої молоді громади. Якщо ви поділяєте нашу ідею та готові фінансово допомогти у формуванні фонду підтримки обдарованих дітей, просимо надсилати кошти у сумі 1 000 грн на рахунок нашої ГО. За ці кошти діти з найвищими показниками досягнеть будуть нагороджені іменними стипендіями від вашого підприства на урочистих лінійках (двічі на рік щосеместрово у сумі 500 грн.)
Розрахунковий рахунок ГО "Микулинецька ініціатива" -  26004055119949.
Додаткову інформацію щодо даної ініціативи можна отримати за № Тел.: 0660453775 - Дмитро Горячов, голова ГО "Микулинецька ініціатива", 0668546530 -  Андрій Яцина, голова Ради Микулинецької опороної школи.
Результат пошуку зображень за запитом "обдаровані діти"