Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад!

Результат пошуку зображень за запитом "ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД"
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД
На виконання рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради  № 249  від 02.06.2017 «Про створення постійно  діючої  конкурсної комісії  для проведення конкурсу  на заміщення вакантних посад  в Микулинецькій селищній раді», Микулинецька селищна рада   оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– провідний спеціаліст

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму:

– начальник

– головний спеціаліст

– спеціаліст І категорії

Централізована бухгалтерія при відділі  освіти, культури, молоді, спорту та туризму:

– головний бухгалтер

Відділ  фінансів та бюджету

– Начальник