Микулинецька громада

Молодь Крути пам'ятає!

Дата: 01.02.2018 09:53

28 січня, в м. Тернопіль, МНК та ПЛАСТ за підтримки Відділу сім'ї та молоді ТОДА, проводили квест та теренову гру з нагоди 100-річчя бою під Крутами "Молодь Крути пам'ятає". Наші молоді активісти ГО "Микулинецька ініціатива" також взяли участь у цьому заході. 9 відчайдухів склали дві команди та поборолись з іншими обласними командами різних громадських організацій. Завданням було знайти КП, які розкидані по всіх кутках Тернополя, та виконати поставлене там інтелектуальне, або фізичне завдання. Останнім пунктом призначення був парк імені Т.Г. Шевченка, де проводилась теренова гра. Наближені до екстремальних погодні умови не завадили нашим учасникам дістати море позитивних емоцій і показати себе на хорошому рівні, а одна з наших команд навіть перемогла у тереновій грі та виборола 2 загальнокомандне місце. Зазначу, що цей захід був не лише розважальний, але і пізнавальний, адже учасники дізнались багато цікавих фактів про бій під Крутами у 1918 році. Тож спасибі організаторам за цю цікаву і пізнавальну акцію!