Микулинецька громада

Увага! За порушення правил благоустою - штраф!

Дата: 27.03.2017 14:37

До уваги мешканців громади! Чоловік на цьому фото кілька днів тому тачкою вивіз сміття і викинув в урочищі Стромки на березі річки. Коли діти зробили йому зауваження, то він їх облаяв. Ви самі знаєте скільки зусиль нам вартувало минулого року очистити ліс і річку від сміття (зокрема і зусиллями дітей та молоді, які долучилися до толоки). Хто зміг по тачці і одягу впізнати цього чоловіка - повідомте у селищну раду. У випадку розпізнання особи правопорушника  дана справа буде розглянута адміністративною комісією селищної ради і правопорушинка буде притягнуто до адміністративної відповідальності.
Нагадуємо, що таке порушення правил благоустрою, як несанкціоноване викидання побутових відходів, карається накладанням штрафу або паризначенням громадських робіт.