Урочисте відкриття Новорічної ялинки!

Фото без опису17 грудня 2017 р. на центральній площі в смт. Микулинці відбулось урочисте відкриття Новорічної ялинки! З привітальним словом до гостей та жителів громади звернувся селищний голова П.І. Осіпчук. Святковий настрій подарували  виступи дітей громади та місцевих  художніх колективів, зокрема ансамблю «Барвінок». В ході свята було нагороджено найбільш активних членів виконавчого комітету, депутатів ради і місцевих активістів. Символом об’єднання громади була «гірлянда єдності», підготовлена представниками адміністрацій сіл громади. Гостей зігрівав духмяний чай,  смачна домашня випічка та привітна атмосфера. Наприкінці дійства усі гості взяли участь у запальному новорічному флешмобі, організованому  художнім керівником Микулинецького МБК Кожушко Н.В.  Усі бажаючі змогли залишити свої пропозиції для розвитку громади у «скринці побажань». Свято відбулось під керівництвом директора Микулинецького МБК  Жирук О.Р. , завдяки підтримці  програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), «Захіноукраїнського ресурсного центру», який є регіональним партнером програми DOBRE в Тернопільській області.