Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ НА  ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Результат пошуку зображень за запитом "водопостачання"
 

 

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО  НАМІР   КОРИГУВАННЯ    ТАРИФІВ   НА   ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

 

           З метою отримання зауважень та пропозицій з приводу наміру встановлення нових (скорегованих) тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення, на виконання рішення виконавчого комітету  Микулинецької селищної ради №276 від 18 липня 2017 року «Про розгляд відношення  ПМП «Комунекосервіс» щодо  коригування  тарифів на  централізоване  водопостачання та водовідведення  в смт. Микулинці»:

виконавчий комітет Микулинецької селищної ради  оголошує про  намір коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, в сторону його підняття, що ініційоване ПМП «Комунекосервіс», у зв’язку із зростанням цін на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, збільшенням нормативних коефіцієнтів на збори по екологічному податку та спеціальному використанню підземних вод, податку на надра, зміною мінімальної заробітної плати, а також зміною обсягу послуг з централізованого водопостачання,  а  саме:

  • для населення – 13,25 грн. за 1 м. куб.
  •  для бюджетних організацій -  13,70 грн. за 1 м. куб.
  • для інших організацій – 13,90  грн. за 1 м. куб.

 

За детальною  інформацією  про  обґрунтування причин коригування тарифів можна звернутись у  ПМП «Комунекосервіс». (Тернопільська область Теребовлянський район смт. Микулинці вул. Ст. Бандери, 11, тел.\факс 5-10-17).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця із дня опублікування в газеті «Воля» за адресою: 48120 Тернопільська область Теребовлянський район смт. Микулинці вул. Ст. Бандери, 11  тел.\факс (03551) 5-10-42, 5-10-17.

 

 

 « повернутися до списку новин