Микулинецька громада

Запрошуємо підприємців громади долучитись до групи економічного розвитку ОТГ

Дата: 04.03.2018 15:09

Запрошуємо підприємців Микулинецької громади взяти участь у засіданні робочої групи з економічного розвитку громади. Дана зустріч відбудеться у рамках програми "DOBRE" за адресою смт.Микулинці, вул.Грушевського, 45 (приміщення "Добробуд") 7 березня о 12.00.
Запрошуємо усіх підприємців, хто має бажання увійти до складу групи екогомічного розвитку громади.
З приводу реєстрації у робочій групі, телефонуйте координатору проектів програми "DOBRE" у нашій громаді Володимиру Шевчуку (тел: 098 881 31 03).