Районний семінар-практикум у Микулинецькому ДНЗ

06.02.2018 року  на базі  Микулинецького ДНЗ відбувся  районний семінар - практикум  вихователів дошкільних навчальних закладів з теми «Розвиток дрібної моторики рук у дітей дошкільного віку». Перед початком семінару  вихователі ДНЗ району ознайомилися з навчально – методичним забезпеченням роботи груп від раннього до старшого дошкільного віку, роботою методичного кабінету ДНЗ.

Відкрили семінар Кубашек С.С., методист з  дошкільної освіти,  Кравчук В.П., завідувач  дошкільного навчального закладу, Данилюк А.І., вихователь - методист ДНЗ.

У роботі семінару взяв участь Боднар В.Я., заступник селищного голови, який звернув увагу на фінансове забезпечення закладів освіти, які входять в  Микулинецьку ОТГ.

В  рамках семінару було організовано роботу круглого столу.  Вихователі ознайомили учасників семінару з системою роботи  з    розвитку дрібної моторики руки у дітей дошкільного віку.