Микулинецька громада

Оголошення про намір встановлення нових (скорегованих) тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 01.08.2016 15:47

Микулинецька селищна рада повідомляє про намір встановлення нових (скорегованих) тарифів на послуги  з вивезення твердих побутових відходів ПП "Катруб" (за 1 м.куб.) з ПДВ: для населення і бюджетних організації - 95.98 грн.; для інших споживачів - 100.28 грн.

За детельною інформацією про структуру та обгрунтування причин коригування тарифів можна ознайомитись в мережі інтернет за адресою: www.katrub.com.ua, на інформаційних стендах біля адміністративних будинків Микулинецької селищної ради, балансоутримувачів будинків.