Щодо відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2018 році

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°??'???????? ???°????
Доводимо до відома керівників закладів освіти та культури Микулинецької ОТГ, що рішенням Виконавчого комітету №405 від 19 квітня 2018 року визначено перелік пам'ятних дат та ювілеїв для їх відзначення у 2018 році.
Перелік дат та ювілеїв:

-18 квітня – 130 років з дня народженняІвана Хворостецького, українського педагога і художника, майстра ліричного пейзажу:

- травень – 379 років від початку національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького;

-травень – 80 років з часу Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років;

-23 травня – 80 років з дня трагічної загибелі Євгена Коновальця, Голови Проводу ОУН;

- 3 червня – 155 років з дня народження Євгена Петрушевича, Президента ЗУНР;

- червень – 250 років від початку гайдамацького повстання «Коліївщина»;

- 28 липня – 1030 років з часу хрещення Київської Русі;

- 25 вересня – 80 років з дня народження Ігоря Герети, археолога, мистецтвознавця, історика, поета, педагога, громадськогоі політичного діяча, заслуженого діяча мистецтв України;

- 1 листопада – 100 років з дня проголошення ЗУНР;

- 21 листопада – 75 років від дня створення Антибільшовицького блоку Народів;

- 24 листопада – 85 років  з часу Голодомору 1932-1933 років  в  Україні;

- 8 грудня – 150 років від дня створення товариства «Просвіта».

Керівникам закладів освіти та культури громади організувати  підготовку програми відзначення державних свят, пам’ятних дат та ювілеїв у 2019 році на території громади, передбачивши, зокрема:
– організацію тематичних інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких, інших заходів у навчальних закладах та закладах культури, спрямованих на донесення інформації про події та особи, пов’язані із зазначеними пам’ятними датами і ювілеями, проведення науково-практичних конференцій, засідань за круглим столом тощо.

Детальніше з рішенням №405 Виконавчого комітету селищної ради Ви можете ознайомитись, перейшовши за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ