Формуються списки для оздоровлення дітей коштом громади!

До уваги батьків дітей пільгових категорій та обдарованих дітей громади!
До 15 червня включно відбувається прийом заяв на оздоровлення дітей пільгових категорій та обдарованих дітей коштом Микулинецької ОТГ.

До дітей пільгових категорій, що можуть бути оздоровлені за кошти Микулинецької селищної ради належать (зазначено у порядку пріоритету):

• Діти учасників АТО;
  • Діти-переселенці;
  • Діти-сироти;
  • Діти, що проживають в сім’ях зі складними життєвими обставинами;
  • Діти-інваліди (окремі допустимі випадки)
  • Діти з малозабезпечених багатодітних сімей.
  • Діти-напівсироти;

До обдарованих дітей, що можуть бути оздоровлені за кошти Микулинецької селищної ради належать (зазначено у порядку пріоритету):

• Переможці та призери міжнародних та всеукраїнських конкурсів та змагань
  • Переможці та призери обласних конкурсів та змагань.
  • Переможці районних конкурсів та змагань.

Для включення у список дітей для оздоровлення за рахунок Микулинецької селищної ради батьки (або особи, що здійснюють опіку) повинні подати до селищної ради:

• Заяву з проханням про оздоровлення дитини на ім’я голови (у заяві обов’язково зазначити контактний номер телефону);
  • Копію свідоцтва про народження дитини;
  • Копію документу, що підтверджує пільгу (для категорій обдарованих дітей – копію диплому чи грамоти, що посвідчує здобуток дитини)