Микулинецька громада

Вихованці Центру дітей та юнацтва завітали до дружньої нам громади

Дата: 08.06.2018 11:15

Вихованці Микулинецького центру дітей та юнацтва провели дводенний пішохідний туристсько-краєзнавчий похід за маршрутом смт.Микулинці - смт.Дружба - с.Деренівка - с.Іванівка. Ділянку Дружба - Деренівка долали поїздом. У селі Іванівка їх гостинно зустріли представники Іванівської ОТГ. Місцеві дітки провели цікаву екскурсію селом, ознайомили із історією, традиціями, розповіли про сучасне життя громади. А потім були ігри, розваги біля вогнища. дискотека разом із іванівськими школярами.  Ночівлю влаштували у місцевому дитячому садочку "Казка". Працівники та вихованці Центру дітей та юнацтва дякують завідуючій закладу Вівчар Ользі Ярославівні за чудово влаштований побут для туристів.