Майстер-клас від гостей з Шумська

17 червня в смт Микулинці відбувся ІІ Відкритий кубок Микулинецької громади з пейнтболу, в якому взяло участь 14 команд. Окрім 10 команд з нашої громади, на запрошення ГО "Микулинецька ініціатива" в турнірі взяли участь ще три команди з Шумщини, на команда "Бардамаки" з Тернополя, що представляла ГО "Молодіжний націоналістичний конгрес". Навіть рясний дощ, що лив увесь ранок, не зміг завадити провести цї змагання. І вони відбулися на славу. І на самперед на славу гостей із Шумщини (до слова-  чемпіонів та призерів обласних змагань з пейнтболу), які вигравши свої відбіркові групи зустрілися у фіналі чотирьох, де компанію їм склала місцева комадна "Міцні хлопці". При чому наші міцні хлопці (Дорощук Денис, Шелепило Олег та Жила Дмитро) дали їм справді запеклий бій, за що після змагань отримали запрошення взяти участь у  "Кубку  Шухевича" з пейнтболу та чемпіонат області з пейнтболу, що проходитиме в липні на Шумшині.  Зважаючи на те, що пейнтбольний рух у нашій громаді лише розвивається, віримо що уже незабаром наші команди поборються за найвищі місця.
Тож хочемо привітати наших гостей з Шумщини, а саме команду "Костоломи", які посіли перше місце в даному турнірі, команду "Сокіл" - друге місце та команду "Торнадо" - третє місце!