Вітаємо юного туриста Ігоря Шуфляка!

• 1323

23-25 лютого у м.Київ відбувся Кубок України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. У складі команди Тернопільської області виступив юний вихованець Микулинецького центру туризму Ігор Шуфляк. Дводенна програма змагань передбачала подолання командної «смуги перешкод» у складі команди з шести чоловік та «смуги перешкод» двійками (два учасники). Микулинчанин на дистанції двійок показав найкращий результат з-поміж тернопільських спортсменів, чим вніс вагомий внесок у підсумкове загальнокомандне 3 місце, за що вся команда була нагороджена кубком, медалями та грамотами. Микулинецька селищна рада щиро вітає Ігоря зі здобутком та бажає йому перемог у складі команди об'єднаної громади на Обласних змаганнях зі спортивного туризму!   Фото без опису