Микулинецька громада

Новини громади

Реставрація центру Микулинець

Прийшло літо, прийшла гарна погода, прийшла пора ремонтів... Вперше за багато-багато років почали реставрувати цетр Микулинець. Етап 1  - встановлення бруківки.

14:50 06.06.2016

Відновлення пожежної частини

В Микулинцях активно відновлюють пожежну частину. Хід ремонтних робіт особисто перевірив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Програма з оснащення пожежної частини розрахована на 2 роки, а необхідний обсяг фінансування складає 800 тис грн, з них 250 тисяч – на нинішній 2016 рік. Наразі виділено 190 тис грн, у приміщені триває заміна вікон і дверей.

14:43 06.06.2016

Шановна громадо

з 01 березня по 29 квітня 2016 року буде проведено двомісячник з благоустрою, озеленення та санітарного очищення території Микулинецької територіальної громади.

13:44 31.03.2016