Микулинецька громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

Звіт голови громади за 2016 р.

 

 

Затверджено рішенням Виконавчого комітету Микулинецької селищної ради №168 від 23 грудня 2016 р.

 

Звіт голови Микулинецької селищної ради, щодо реалізації пріоритетних напрямків розвитку громади на 2016 рік

 

  1. Розвиток інфраструктури громади

У 2016 році ми продовжили встановлювати вуличне освітлення по вулицях у смт. Микулинці, селах Воля, Ладичин, Конопківка 388 072,00 грн. Замовили розробку проектно-кошторисної документації для проведення вуличного освітлення у ряді вулиць сіл Воля, Заздрість та Ладичин на суму 49,580 тис. грн.

Зробили поточний ремонт дороги по вулиці І.Франка в с. Дворіччя на суму 355,582 тис. грн.

Здійснили заміну покриття тротуарів по вул. Грушевського в смт. Микулинці 391 822,8 грн.

Замовили розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги по вулиці 8 Березня та Балканська з під’їздом до школи та автомобільною стоянкою біля дитячого садочку на суму 49,950  тис. грн.

Здійснено заміну центрального водогону в смт. Микулинці. Вартість проекту становила 818 428 грн.

З ініціативи Микулинецької селищної ради зусиллями місцевих підприємців було встановлено 3 нових зупинки громадського транспорту.

На даний час придбано три дитячі майданчики, як весною буде встановлено в смт. Микулинці, с.Заздрість та с.Дворіччя.

Також в цьому році за активної фінансової підтримки Микулинецької селищної ради у Микулинцях було відкрито Пожежно-рятувальну частину (було профінансовано будівельні роботи на суму 390 000 гривень) та Поліцейську дільницю (було профінансовано будівельні роботи на суму 25 000 гривень)

У Микулинецькій селищній раді було поміняно вікна на металопластикові (на суму 39 070 тисяч гривень).  

З метою отримання коштів для реконструкції Микулинецького будинку культури, в поточному році ми взяли участь у конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку. Сподіваємося нам таки вдасться виграти у цьому конкурсі і розпочати ремонт приміщення, яке фактично перебуває у аварійному стані.

Також у поточному році Микулинецька селищна рада замовила розробку генерального плану земель громади. Це дасть можливість проведення обліку земель, планування інфраструктурного розвитку громади, надавати землі для учасників АТО тощо.

 

  1. Підтримка закладів освіти та культури

У поточному році на кошти з державної субвенції для розвитку інфраструктури здійснено перекриття дахів у Ладичинській школі (вартість проекту – ) та Заздрістській школі (912 890 гривень)

Здійснено заміну санвузлів та поточний ремонт приміщень і дитячому садку «Веселка» 000 гривень

Здійснено заміну вікон у Волянській школі та Заздрістській садочку на суму 30,8 тисяч гривень

Організовано безкоштовне харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх закладах громади для дітей 1-4 класів та дітей пільгових категорій. Вартість харчування за рік становить 917 800 гривень.

Для у поточному році для ремонту автобуса виділено 60 тисяч гривень. Забезпечено довіз до шкіл дітей з усіх населених пунктів громади та з с.Лучка. У цьому році додано до маршруту руху автобуса довіз дітей до Микулинецької школи з с.Кривки.

Для Микулинецької опорної школи та її філій за кошти державної субвенції було придбано навчального обладнання та інвентарю 209 000 гривень.

Для Микулинецького будинку культури та Конопківецького клубу було придбано аудіоапаратуру 3 500 гривень.

 

  1. Соціальний захист населення та оздоровлення дітей пільгових категорій

З метою забезпечення якісного надання послуг з соціального захисту населення нами проводилося співфінансування Теребовлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру надання соціальних послуг.

Протягом року рішеннями Виконавчого комітету надавалися фінансові допомоги громадянам на лікування та на поховання. Виплачувалася одноразова матеріальна допомога мобілізованим та учасникам АТО (

Рішенням сесії надано істотну матеріальну допомогу на лікування нирки дитині-інваліду Остапіву Роману та Бакальцю Володимиру .

За кошти Микулинецької селищної ради було безкоштовно оздоровлено у ДОТ «Ромашка» (с.Нирків, Заліщицький р-н) 13 дітей пільгових категорій

 

  1. Розвиток та підтримка фізичної культури та спорту

У рамках святкування 920-річчя Микулинець спільно з ГО «Микулинецька ініціатива» було організовано змагання з шашок та міні-футбольний турнір, у якому взяло участь 6 команд з населених пунктів громади та 5 команд з інших сіл Теребовлянського району.

Для Микулинецької опорної школи та шкіл-філій було придбано спортивного інвентарю та обладнання 160052,00

За рахунок місцевого бюджету здійснюється фінансування діяльності Центу туризму, що у 2016 році становить629695,74 грн.

Розпорядженням голови протягом року фінансувалося перевезення шкільним автобусом команд дітей на різноманітні спортивні змагання та змагання з туризму.

 

 

  1. Створення сприятливих умов для розвитку підприємництва у громаді

Після тривалої і кропіткої підготовки нам вдалося виграти конкурс і попасти в перелік 25 громад в Україні, які отримають грант в рамках програми DOBRE, що передбачає фінансову підтримку органів влади та підприємництва у громаді впродовж наступних 5 років.

Також зараз ми спільно з владою м. Радомишль Великий (Польща) подали заявку на участь у Програмі Прикордонної Співпраці Польща – Білорусь – Україна у напрямі діяльності «

 

 

  1. Налагодження співпраці з громадськістю

З початку року було створено офіційний сайт Микулинецької громади. Даний сайт регулярно адмініструється. У ньому висвітлюються актуальні новини нашої громади, а також відповідно до чинного законодавства оприлюднюються усі рішення сесій та виконкомів. Наш сайт був відзначений Теребовлянською ОДА як зразково-показовий .

У лютому поточного року буластворена громадська організація «Микулинецька ініціатива». Упродовж року Микулинецька селищна рада активно співпрацювала з цією громадською організацією. Нам вдалося успішно спільно реалізувати громадську толоку, патріотично-виховний табір для дітей а також ряд заходів спортивного, інтелектуального та культурно-просвітницького спрямування.

 

 

  1. Налагодження співпраці з підприємцями в питаннях соціального захисту та інфраструктурного розвитку громади

Окремо варто відзначити дуже плідну співпрацю підприємців громади з місцевою владою. В першу чергу за рахунок підприємців нам вдалося так гучно і змістовно відсвяткувати 920 річницю нашого містечка.

Завдяки фінансової підтримки підприємців ми змогли організувати толоку для прибирання громади, завдяки їх технічної підтримки ми досить вдало боролися зі стихією, коли снігопади на тиждень паралізували захід України, завдяки їм у Микулинцях повиростали нові зупинки громадського транспорту. Цілий ряд місцевих підприємців регулярно надає спонсорську допомогув організації харчування дітей у школах, підтримці футбольних команд громади, благодійності тощо.

Нам дуже приємна така соціальна спрямованість підприємціві їх налаштованість на співпрацю з органами місцевого самоврядування. І ми надіємось на таку ж плідну співпрацю у майбутньому.