Фермерів Микулинецької громади запрошують до участі у IV Всеукраїнському фермерському форумі

Департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної військової адміністрації інформує про проведення IV Всеукраїнського фермерського форуму, який відбудеться 19 червня 2026 року у місті Києві, у Виставковому центрі «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16а) в межах AGRO UKRAINE WEEK 2026.
Форум стане платформою для відкритого діалогу між представниками фермерських господарств, органів державної влади, профільних асоціацій та експертного середовища щодо актуальних питань розвитку аграрного сектору.
У програмі заходу передбачено:
- Відверті дебати «Фермери і держава. Формуємо правила взаємодії разом», під час яких обговорюватимуться питання земельних відносин, бронювання працівників, державної підтримки агросектору, податкової політики та інших рішень, що безпосередньо впливають на діяльність фермерських господарств. Учасники матимуть можливість поставити запитання та долучитися до дискусії.
- «Фінансовий навігатор для фермерів» – практична сесія, присвячена сучасним фінансовим інструментам розвитку господарств, кредитуванню, страхуванню та інвестиційним можливостям.
- «Грантові можливості для малих фермерів» – презентація актуальних державних і міжнародних програм підтримки, успішних прикладів залучення фінансування та практичних рекомендацій щодо отримання грантів.
Вартість участі у триденному форумі становить 16 000 гривень. Водночас Всеукраїнський конгрес фермерів у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією Mercy Corps придбав квитки для фермерів, що дає можливість представникам аграрного сектору взяти участь у заході безкоштовно за умови попередньої реєстрації та підтвердження від організаторів.
Запрошуємо керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та всіх зацікавлених представників аграрної галузі Микулинецької громади скористатися можливістю долучитися до одного з ключових професійних заходів року.




