Микулинецька ОТГ

Тернопільська область, Теребовлянський район

Звіт про роботу виконавчого комітету за 2018 рік


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням  виконавчого  комітету
Микулинецької   селищної    ради
від   _________2019  року  №_____

                                                                                                   _________________________П.І. Осіпчук
Звіт
  Голови  Микулинецької  селищної  ради  про  роботу виконавчого комітету  за  2018 рік.
Про виконання плану роботи  виконкому  селищної  ради
за  2018 рік.

           Відповідно  до  п.9 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищний   голова  звітує  про роботу виконавчого комітету  Микулинецької  селищної  ради  за  2018  рік.
           Основною формою роботи виконавчого комітету селищної  ради є його засідання. У звітному 2018 році було проведено 10 засідань  виконавчого комітету,  на   яких   розглянуто  189  питань  та  прийнято 188  рішень. 
 Виконавчий комітет селищної  ради  у  своїй діяльності керується Регламентом виконавчого комітету Микулинецької селищної ради VІІ скликання, Регламентом Микулинецької селищної ради VІІ скликання, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Конституцією України та іншими чинними підзаконними  нормативно - правовими  актами.
            На засіданнях  виконавчого комітету заслуховуються звіти про роботу керівників  об’єктів  комунальної власності селищної ради, про роботу  по  обслуговуванню малозабезпечених та інших соціально-незахищених верств населення   громадян центром соціальної допомоги, про стан  пожежної безпеки на території селищної  ради, про підготовку закладів  освіти  до  нового навчального року, питання благоустрою території,  обстеження зелених насаджень, видалення таких, які перебувають в аварійному та сухостійному стані,  організація і проведення  громадських  робіт на території селищної ради, двічі на рік заслуховується інформація щодо вимог Указу  Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 по зверненню громадян, заслуховується інформація про роботу постійно діючих комісій ради, про роботу закладів медицини і стан медичного обслуговування.
            З метою дотримання правил поведінки, належного правопорядку в населених пунктах громади, а також в місцях відпочинку,  попередження правопорушення серед неповнолітніх, на засіданні виконавчого комітету заслуховується питання про стан боротьби  зі  злочинністю  та охорони громадського поряду  на території  громади.       
            Робота  виконавчого комітету, згідно наданих йому повноважень складається з таких основних напрямків – освіта, культура,  охорона здоров’я, соціальний захист, дотримання правопорядку, благоустрій та охорона   природи. 
           Відповідно, з метою охоплення всіх вказаних сфер, а також на виконання відповідних розпорядчих документів голови Теребовлянської райдержадміністрації,  виконавчим  комітетом  селищної  ради  протягом 2018  року:
-    Затверджено пріоритетні  напрямки  діяльності  селищної ради на 2018 рік;
-    Затверджено  план  роботи  виконавчого комітету  на  2018 рік;
-    Затверджено Інструкцію з діловодства  в Микулинецькій селищній раді та її виконавчому комітеті.
-    Розроблено та  подано на затвердження  сесії  ради проект плану соціально-економічного розвитку Микулинецької громади на 2019 рік.
-    Затверджено та вжито мір до виконання плану заходів  щодо наповнення селищного бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів селищного бюджету у 2018 році.
-    Затверджено план заходів  щодо реалізації  в  районі Державної цільової програми  розвитку фізичної культури та спорту на період до 2020 року.
-    Затверджено план заходів цивільного захисту Микулинецької селищної ради на 2018 рік.
-    Затверджено План заходів, пов’язаних із 32-ми роковинами Чорнобильської  катастрофи
-    Розроблено комплекс заходів  щодо підготовки підприємств, установ
, організацій, об’єктів освіти,  охорони здоров’я  та культури, об’єктів  соціальної сфери  до роботи  в  осінньо- зимовий період.
-    Вжито заходів до впорядкування та проведення благоустрою центральної площі смт. Микулинці.
-    Затверджено заходи щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. 
-    Проведено заходи  з підготовки та відзначення на території громади 26-ї річниці незалежності України та Дня державного прапора країни.
-    Вжито заходів щодо продовження роботи щодо реформування галузі освіти Микулинецької ОТГ, покращення результативності  шкільної освіти, доступу дітей та молоді незалежно від місця проживання до якісної  освіти.
-    Затверджено Положення про комісію з житлових питань при виконавчому комітеті   Микулинецької  селищної ради  в   новій редакції.
-    Проведено конкурс на заміщення вакантних посад Микулинецької селищної  ради.
-    Оздоровлено дітей пільгових категорій за рахунок коштів селищної ради, згідно програми оздоровлення та відпочинку дітей Микулинецької ОТГ на 2016-2018 роки;
-    Надано дозволи на підключення до водопровідної та газотранспортної мереж за зверненнями громадян; 
-    Присвоювались поштові адреси  будинковолодінням 
 та земельним ділянкам, що знаходяться на території громади , за  заявами  громадян;
-    Вирішувались питання щодо  видалення аварійних,сухостійних зелених насаджень , що знаходяться на території Микулинецької селищної ради.
-    Затверджувались висновки  опікунської ради виконавчого комітету Микулинецької селищної ради про призначення  опікунів, за заявами громадян громади.
-    Надано дозвіл на безоплатну передачу  житла комунальної власності, яким користувались мешканці  смт. Микулинці.
-     Надано повноваження старостам сіл, що входять до громади  щодо вчинення нотаріальних дій  на території вказаних сіл.
-    Надавались допомоги на лікування та поховання  мешканцям  громади, за їх заявами;
-     премійовано обдарованих дітей громади за високі досягнення  з базових дисциплін, а також  в   галузі  позашкільної освіти та спорту.
-    Затверджено план роботи  постійно діючих комісій Микулинецької селищної ради на 2018 рік.
-    Затверджено графік освітлення вулиць населених пунктів Микулинецької громади.
-    Розглядалися   подані у 2018 році  електронні  петиції,  в  порядку, передбаченому нормами чинного законодавства та Положенням про електронні петиції Микулинецької селищної ради.
-    Закріплено за дошкільними та шкільними навчальними закладами територій селища та сіл громади та призначення уповноважених осіб для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей дошкільного віку  у 2017-2018 році
-    Проведено двохмісячник  з благоустрою, озеленення та санітарного очищення території  Микулинецької  ОТГ.
-    Визначено ПП «Катруб»  переможцем конкурсу  на надання послуг з вивезення ТПВ на території Микулинецької селищної ради.
-    Визначено ПП «Катруб» підприємством на території Микулинецької оТГ, що  змож приймати адміністративно-караних осіб для відбування адміністративного стягнення    виді суспільно-корисних робіт  протягом доби.

-    Створено постійно діючу конкурсну комісію з розміщення тимчасово вільних коштів  бюджету громади на вкладних (депозитних) рахунках в   установах банків. 
-    Створено тимчасову комісію  з оцінки безхазяйного майна  гідротехнічної споруди по вулиці Д. Галицького  в смт. Микулинці.
-    Створено спеціальну комісію  для обстеження водних об’єктів, що перебувають на території Микулинецької ОТГ.
-    Затверджено склад організаційного комітету з проведення масових заходів на території Микулинецької ОТГ.

-    Розроблено та  подано на затвердження  сесії  ради проекти спеціальних  програми, а саме:   
•    Проект програми сприяння поліції у   підвищенні  рівня безпеки громадян на території Микулинецької селищної ради.
•    Проект  комплексної програми  забезпечення пожежної і техногенної  безпеки на території Микулинецької ОТГ на 2018-2020 роки.
•    Проект програми  підвищення якості  обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів   та поліпшення  матеріально-технічної  бази управління  Державної казначейської служби України на 2018 рік.
•    Проект програми  стимулювання громадян району, направлених Теребовлянським РВК  для проходження військової служби  за контрактом  у Збройні сили України в 2018 році.
•    Проект програми стоматологічної  служби на 2018-2019 роки.
•    Проект програми фінансування КУ ТРР  «Микулинецька районна лікарня» на 2018 рік
•    Проект районної програми «Ветеран» на 2015-2019 роки
•    Проект програми щодо профілактики та оздоровлення від гострих інфекційних захворювань на території населених пунктів Микулинецької селищної ради на2018 рік.
•    Проект програми щодо запобігання та ліквідації африканської чуми свиней на території населених пунктів Микулинецької громади на 2018 рік.
•    Проект програми сприяння військовому комісаріату в його роботі на 2018 рік.
•    Проект програми фінансової підтримки КП Редакція районної газети «Воля » на 2018 рік.
•    Проект програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послу РДА на 2018 рік.
•    Проект програми Організаційного забезпечення діяльності Теребовлянського відділення Бучацької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області на 2018 рік. 
•    Проект програми  щодо надання пільг  окремим категоріям громадян та здійснення компенсації за перевезення пільгових категорій населення  на районних приміських маршрутах загального користування на 2017-2019 роки.
•    Проект програми  заходів з реалізації прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у   складних життєвих обставинах, на 2017-2018 роки.
•    Проект програми  проведення в  районі культурно-мистецьких заходів та відзначення державних  і  національних свят в  2018 році
•    Проект програми благоустрою Микулинецької селищної ради на друге півріччя 2018-2019 року
•    Проект програми щодо надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категорія громадян та здійснення компенсації за перевезення  пільгової категорії населення на районних приміських маршрутах загального користування на 2018-2020 роки.
•    Проект програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини  в Микулинецькій селищній раді  на 2019-2021 роки.
 
          За 2018 рік до селищної ради надійшло 596 звернення, з них 585 індивідуальних та 11  колективних. З 596 звернень за  результатами розгляду  - 584  вирішено позитивно, 9 – відмовлено у  задоволенні, 2-  звернення, які були переслані за  належністю.
      За 2018 рік  видано 10656 довідок, з них -  1203  в с. Ладичин,  882  в  с. Заздрість, 584  в  с. Дворіччя. Здійснено реєстрацію місця проживання в громаді (приписка/виписка) – всього 611 заяв.  Також  проводиться  робота по вчиненню нотаріальних дій з питань, віднесених законом  до  відання органів місцевого самоврядування. Так, протягом  2018  року на території  громади  було  вчинено  540  нотаріальних   дій;  зареєстровано  народжень – 35, смертей – 102 , шлюбів - 17.

          Загальна результативність розгляду питань, порушених у зверненні знаходяться на задовільному рівні. Прийом громадян у селищній  раді здійснюється посадовими особами селищної ради відповідно до затвердженого  графіку  особистого  прийому  громадян.

Про виконання плану роботи  виконкому  селищної  ради
за  2018 року.
        Рішенням  виконавчого комітету  №338  від  22   грудня  2017  року  №338  затверджено  план  роботи  виконавчого комітету  на  І  квартал  2018 року.
 Січень
1.Про   виконання   селищного  бюджету  за  2017 рік.
  Відповідальні  за підготовку  питання: головний  бухгалтер   
  Микулинецької селищної ради Кіт А.В.
2.Звіт селищного голови про діяльність виконкому селищної ради у 2017 році.
     Відповідальні  за підготовку питання: селищний голова – Осіпчук П.І.,  заступник голови з питань діяльності виконавчих органів - Горячов В.Є.
3.Про пріоритетні напрямки роботи Микулинецької селищної ради на 2018  рік.
 Відповідальні  за  підготовку питання: перший заступник селищного  голови  Боднар В.Я.
4.Про план роботи закладів культури Микулинецької селищної ради на 2018 рік. 
Відповідальні  за підготовку питання: директор міського будинку культури Жирук О.Р.
5.Про затвердження проектів, які планується реалізувати в 2018 році за рахунок бюджету Микулинецької селищної ради.
Відповідальні  за підготовку питання: перший заступник селищного голови Боднар В.Я.
6.Різне.
                                               Лютий

1.Про  сприяння  здійсненню   інвестиційної   діяльності   на  території Микулинецької селищної ради.
Відповідальні  за підготовку  питання: Перший заступник селищного голови  Боднар В.Я.
2.Про затвердження плану роботи постійно діючих комісій Микулинецької селищної ради. 
   Відповідальні  за підготовку питання: секретар ради Cлободян О.Р.
3.Різне.
 Березень-квітень

1.Про  проведення  Всеукраїнського  двомісячника  по  благоустрою.
Відповідальні за підготовку питання: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Горячов В.Є., директор ПМП «Комунекосервіс» Мамрош  Є.Д.
2.Про затвердження  плану  роботи  виконавчого  комітету Микулинецької  селищної   ради  на  ІІ  квартал  2018 року.
    Відповідальні за підготовку питання: секретар виконавчого комітету  Олексюк Л.Є.
3.Різне.

        Рішенням виконавчого комітету від 19  квітня 2018 року №413                                                             затверджено  план  роботи  виконавчого комітету  на  ІІ  квартал  2018,  а  саме:
Квітень
1.    Про виконання бюджету Микулинецької селищної ради за І квартал  2017 року.
    Відповідальні за підготовку питання: Комісія з питань планування,    
    фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, головний    
    бухгалтер -  Кіт А.В.
2.    Про присвоєння поштових адрес установам, організаціям комунальної власності, що знаходяться на території  Микулинецької  селищної  ради.
Відповідальні за підготовку питання: Спеціаліст І категорії  Микулинецької  селищної  ради  (землевпорядник) Вахновська Г.С.
3.    Різне.

   Травень
1.    Про роботу закладів медицини  та  стан  медичного обслуговування населення  громади.
Відповідальні за підготовку  питання:  Головний  лікар КУ ТРР Микулинецької комунальної районної лікарні Дембрович В.Т., головний  лікар   комунальної  установи ТРР «Теребовлянський районний центр первинної  медико-санітарної  допомоги»  Кундрат С.С.
2.    Про закріплення території за навчальними закладами, призначення відповідальних осіб із числа керівників начальних  закладів.
Відповідальні за підготовку питання:  Керівники  навчальних закладів громади.  
3.    Про  стан  прибирання території, закріпленої за організаціями, закладами і установами та присадибних  ділянок  громадян.
Відповідальні за підготовку  питання:  Заступник селищного голови Горячов В.Є., директор ПМП  «Комунекосервіс» Мамрош  Є.Д.
4.    Різне                                          
                                                 
Червень
1.    Про оздоровлення дітей пільгових категорій за рахунок коштів Микулинецької селищної  ради  згідно програми  оздоровлення та відпочинку дітей  Микулинецької об’єднаної територіальної  на 2016-2018 роки
2.    Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Микулинецької селищної ради  на  ІІІ квартал  2018  року.
Відповідальні за підготовку  питання: секретар виконавчого комітету микулинецької селищної ради  Олексюк Л.Є.
3.    Різне.

            Рішенням виконавчого комітету від 20  червня  2018  року  №460                                                        затверджено  план  роботи  виконавчого комітету  на  ІІІ  квартал  2018,  а  саме:
Липень

4.    Про виконання селищного бюджету  Микулинецької селищної ради за  І півріччя  2018  року.
Відповідальні за підготовку питання:  головний  бухгалтер -  Кіт А.В.,     Комісія з питань планування,   фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку,
5.     Про підсумки роботи зі  звернень  громадян  за  І  півріччя  2017 року.
Відповідальні  за  підготовку  питання:  секретар виконкому  Олексюк          
Л.Є.
6.    Різне.
                                                   Серпень

1.    Про  підготовку  закладів  освіти   до  нового  навчального  року.  Відповідальні  за  підготовку  питання:  керівники загальноосвітніх навчальних закладів.
2.    Про  роботу  позашкільного  закладу   освіти.  
Відповідальні  за  підготовку  питання:  директор  Теребовлянського районного центру туризму  Кольба  І.А.
3.    Різне

Вересень

1.     Про виконання заходів щодо підготовки обєктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018  років.
     Відповідальні  за підготовку питання:  Керівники  установ та           
організацій.
2.    Про  заходи  по підготовці  та  святкуванні  дня  селища .
Відповідальні  за  підготовку  питання: директор  міського будинку культури  Жирук О.Р.
3.    Про   затвердження  плану  роботи  виконавчого  комітету 
          Микулинецької  селищної  ради  на  І V квартал 2018 року
Відповідальні  за  підготовку  питання: секретар виконкому Олексюк Л.Є.
4.    Різне.

       Рішенням виконавчого комітету  20  вересня  2018  року  №489                                                    затверджено  план  роботи  виконавчого комітету  на   ІV  квартал  2018,  а   саме:
                                                             Жовтень

1.    Про  виконання  селищного  бюджету за  9 місяців.
    Відповідальні  за підготовку питання: Комісія з питань планування,    
    фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, головний    
    бухгалтер-  Кіт А.В.
2.    Про підсумки  роботи  зі  звернень  громадян  за  9 місяців  2018 року.
Відповідальні за підготовку питання: секретар виконавчого комітету Олексюк Л.Є.
3.    Різне.
                                                      Листопад

1.    Про вчинення нотаріальних дій та реєстрацію актів цивільного стану  при виконавчому комітеті  Микулинецької селищної ради у 2018 році.
     Відповідальні  за  підготовку  питання:  секретар виконкому Олексюк          
     Л.Є., секретар ради  Слободян О.Р.
2.  Різне.
      Грудень

1.    Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Микулинецької селищної ради у 2018 році.
           Відповідальні  за підготовку питання: Адміністративна  комісія      
         Микулинецької селищної ради.
2.    Про стан  дотримання законності громадського порядку на території  Микулинецької селищної  ради у 2018 році.
       Відповідальні  за  підготовку питання: районний ВП ГУНП в Тернопільській області.(Запросити представника).
3.    Про виконання селищного бюджету за  2018 рік.
Відповідальні  за підготовку питання: Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, головний бухгалтер-  Кіт А.В.
4.    Про  підготовку  до  Новорічних та Різдвяних свят на території громади.
Відповідальні за підготовку питання: Директор Микулинецького міського будинку культури  Жирук О.Р.
5.    Різне.


Вказаний план роботи  був  успішно  виконаний   виконавчим  комітетом Микулинецької  селищної  ради  протягом  року. 

 

Заступник  селищного голови 
з  питань діяльності виконавчих органів                                     В.Є. Горячов
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь