Микулинецька громада

Вітаємо наших дівчат з перемогою!

Дата: 25.03.2017 10:14

Вітаємо комаду дівчат Микулинецької ОЗОШ з перемогою на районних змаганнях з гандболу! На шляху до омріяного кубку наші дівчата спочатку розбили команду Струсова з рахунком 21:0, а у фіналі зустрілися з регулярними переможницями турніру - командою смт.Дружби. Потом, кров'ю і неймовірними зусиллями наші красуні змогли вибороти кубок у діючих чемпіонок змагань. Вкрай напружена боротьба, гол на останній секунді - 9:7... море сліз і кубок їде у Микулинці. Окремо хочеться подякувати команді Дружби, яка безкомпромісною боротьбою і жагою до перемоги спільно з нашими дівчатами подарувала глядачам найбільш наружений і найбільш феєричний матч за роки змагань.
До слова - також вдало виступили і наші хлопці, які вибороли 2 місце, лише у фіналі змагань поступившись команді з Теребовлі.
Вітаємо і пишаємося Вами!