Внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

• Переглядів: 58

Відповідно до листа "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України" від 05.06.2013 № 440 Тернопільського РУГУ ДСНС України у Тернопільській області, інформуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2023 No1143 "Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки" (далі - внесення змін до Порядку) внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. No 440 "Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки".

«Візуальна ідентифікація спадщини:   віртуальна презентація публічних просторів історичних міст України»

«Візуальна ідентифікація спадщини:  віртуальна презентація публічних просторів історичних міст України»

• Переглядів: 286

Фахівці Центру розвитку музеєзнавства і пам’яткознавства разом з командою ГО «Арт-Оборона» розпочали у листопаді 2023 р. наукове дослідження культурної спадщини в публічному просторі історичних міст України. З-поміж 300 населених пунктів ми обрали 4, з якими ми попрацюємо, шукаючи відповідь на питання: як посилити привабливість наших історичних міст? Що ми можемо зробити в рамках проєктної діяльності? Як притягнути та затримати людей? Як посилити вплив спадщини на розвиток територій?

Відновлення декларування: які декларації необхідно подати?

• Переглядів: 56

Декларування посадовців – один з найефективніших інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Завдяки йому кожен громадянин може дізнатися про статки посадовців, а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проконтролювати, чи відповідають їхні витрати законним доходам.