Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Повідомлення та оголошення

27 Жовтня, 2021 р., 12:26
Сімейний кодекс зобов’язує батьків утримувати своїх повнолітніх непрацездатних дітей з інвалідністю. Відповідно до законодавства, аліменти на повнолітню дитину з інвалідністю стягуються добровільно або примусово.
26 Жовтня, 2021 р., 15:44
У п'ятницю, 29 жовтня 2021 р. о 10:00 год. у приміщенні Микулинецького МБК відбудеться засідання виконавчого комітету Микулинецької селищної ради VIII скликання.
05 Жовтня, 2021 р., 15:24
УВАГА! З 1 жовтня по 1 травня водії автомобілів повинні їздити з включеними фарами поза населеними пунктами — порушникам загрожують штрафи. Нагадуємо: від 01 жовтня на дорогах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності — ближнє світло фар. Це зробить ваш автомобіль помітним на дорозі при будь-якій погоді й істотно зменшить ризик потрапити в ДТП. Включення ближнього світла в цей період передбачено пунктом 9.8 правил дорожнього руху. За порушення цієї вимоги водіям загрожує штраф у розмірі від 425 до 510 гривень.
17 Вересня, 2021 р., 14:14
Шановні землекористувачі та землевласники! Микулинецька селищна рада нагадує про необхідність сплати земельного податку та плати за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки за 2021 рік.
17 Вересня, 2021 р., 12:45
У понеділок, 20 вересня 2021 р. об 11:00 год. у приміщенні Микулинецького МБК відбудеться повторне засідання виконавчого комітету №9 Микулинецької селищної ради VIII скликання.
06 Вересня, 2021 р., 16:33
У четвер 09 вересня 2021 р. о 09:00 год. у приміщенні Микулинецького МБК відбудеться засідання виконавчого комітету Микулинецької селищної ради VIII скликання.