Відновлення декларування: які декларації необхідно подати?

• Переглядів: 58

Декларування посадовців – один з найефективніших інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Завдяки йому кожен громадянин може дізнатися про статки посадовців, а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проконтролювати, чи відповідають їхні витрати законним доходам.

Микулинецька селищна  рада проводить громадські слухання  по детальному плану території

Микулинецька селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території

• Переглядів: 103

Згідно рішення Микулинецької селищної  ради від 10.07.2023 р.  № 2530 “Про розробку та виготовлення детального  плану території будівництва цеху по переробці молока, на земельній ділянці (кадастровий номер 6125082200:02:001:0947) землі сільськогосподарського призначення”,  у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації :