Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом селищного голови Івана Слободяна.

• Переглядів: 194

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 28 вересня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом селищного голови Івана Слободяна.

24 вересня діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування зі своїми законними представниками та працівниками служби у справах дітей відвідали Марійський духовний центр "Зарваниця"

• Переглядів: 428

24 вересня 2021 року з нагоди відзначення Дня усиновлення в Україні, яке щорічно святкують 30 вересня,  для батьків та дітей, які охопленні сімейними формами виховання  (усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу)  Службою у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації організовано традиційну поїздку до Марійського духовного центру "Зарваниця".

Державно-громадська операція «Літо-2021»

• Переглядів: 663

Саме влітку діти часто залишаються без уваги дорослих, своїх батьків, вчителів.  В  цей час зростає кількість дитячого травматизму, правопорушень і різних неприємних ситуацій, в які можуть потрапити діти. Недопущення таких випадків – головне завдання комплексної державно-громадської   операції «Літо-2021».

19 серпня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

• Переглядів: 431

У Микулинецькій територіальній громаді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.