Служба у справах дітей Микулинецької селищної ради

15 Червня, 2021 р., 10:06
14 червня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом селищного голови Івана Слободяна. Вирішували декілька болючих питань, від яких залежали дитячі долі. Порядок денний засідання комісії містив питання про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для її тимчасового виїзду з матір’ю за межі України з метою оздоровлення без згоди батька; про участь матері у вихованні сина; визначення місця проживання дитини одним із батьків; про доцільність/недоцільніть позбавлення батьківських прав щодо дитини; про затвердження індивідуальних планів  соціально-правового захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.
28 Квітня, 2021 р., 11:38
26 квітня відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини у Микулинецькій селищній раді під керівництвом першого заступника Микулинецького селищного голови Марії Щурко.
27 Квітня, 2021 р., 12:23
З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей які влаштовані під опіку та піклування  у Микулинецькій селищній  раді створена та розпочала свою роботу міждисциплінарна команда, до складу якої увійшли суб’єкти виявлення та організації соціального захисту дітей.
31 Березня, 2021 р., 20:35
Творити добро можна по-різному, а робити подарунки завжди приємно! Благодійник, який бажає залишитися невідомим передав службі у справах дітей Микулинецької селищної ради  взуття для дівчат, а саме дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та  дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Перший заступник голови Микулинецької селищного ради Марія Щурко спільно із працівниками служби у справах дітей Оксаною Лишак та Олександрою Гурмак вручили взуття дітям, які були задоволені від отриманих подарунків.
29 Березня, 2021 р., 14:26
У Микулинецькій територіальній громаді 26 березня відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини