Служба у справах дітей Микулинецької селищної ради

28 Квітня, 2021 р., 11:38
26 квітня відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини у Микулинецькій селищній раді під керівництвом першого заступника Микулинецького селищного голови Марії Щурко.
27 Квітня, 2021 р., 12:23
З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей які влаштовані під опіку та піклування  у Микулинецькій селищній  раді створена та розпочала свою роботу міждисциплінарна команда, до складу якої увійшли суб’єкти виявлення та організації соціального захисту дітей.
31 Березня, 2021 р., 20:35
Творити добро можна по-різному, а робити подарунки завжди приємно! Благодійник, який бажає залишитися невідомим передав службі у справах дітей Микулинецької селищної ради  взуття для дівчат, а саме дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та  дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Перший заступник голови Микулинецької селищного ради Марія Щурко спільно із працівниками служби у справах дітей Оксаною Лишак та Олександрою Гурмак вручили взуття дітям, які були задоволені від отриманих подарунків.
29 Березня, 2021 р., 14:26
У Микулинецькій територіальній громаді 26 березня відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини