1

                                                                      Затверджено

                                                                 Рішенням виконавчого комітету

                                                                 Микулинецької селищної ради

                                                                 від __________2020 року №___

                                                             

ВИКОНАННЯ ПЛАНУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

План соціально-економічного розвитку Микулинецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (надалі План) розроблений виконавчим комітетом на основі аналізу поточної ситуації в господарському комплексі об’єднаної громади виходячи із загальної соціально-економічної ситуації, що склалася на відповідній території, з урахуванням можливостей та місцевих ресурсів, відповідно до пріоритетних напрямків розвитку населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

План визначав мету, актуальні проблеми соціально-економічного розвитку Микулинецької об'єднаної територіальної громади , основні пріоритетні напрями дій, завдання, заходи, спрямовані на структурні зміни в економіці, підвищення конкурентоспроможності, вирішення соціально-економічних проблем в усіх сферах діяльності на 2019 рік

Фінансування передбачених Планом заходів здійснювалося за рахунок бюджету Микулинецької селищної ради, а також коштів державного бюджету, що спрямовуються на реалізацію державних цільових програм.

Основними джерелами фінансування діяльності Микулинецької селищної ради у 2019 році були власні доходи у сумі 23 573,899 тис.грн. Відсоток виконання річного бюджету станом на 28.12.2019 року становив 105,82%. Доходи селищного бюджету з врахуванням трансфертів при уточненому плані 49 716, 4756 тис. грн. виконані в сумі 50 957, 205 тис. грн., що становить 102,49%. Протягом 2019 року з державного бюджету надійшла о світня субвенція у сумі 13 026,300 тис.грн., медична субвенція у сумі 5 240,500 тис.грн., базова дотація – 4 398,200 тис.грн, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на

2

формування інфраструктури обєднаних територіальних громад в сумі 1554, 200 тис.грн., субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 791 тис. грн., субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 352,400 тис.грн. З обласного бюджету Микулинецькій селищній раді було надано додаткову дотацію в сумі 2 014,700 тис.грн.

Основними статтями видатків з бюджету Микулинецької селищної ради є видатки на утримання закладів соціальної сфери, а саме на оплату праці, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

На території громади функціонує 6 шкільних навчальних закладів, а саме

 • Микулинецька опорна ЗОШ І-ІІІ ст,
 • Конопківська ЗОШ І ступеня
 • Ладичинська ЗОШ І-ІІ ст.
 • Заздрістська ЗОШ І-ІІ ст.
 • Школа-сад с. Воля
 • Школа-сад с. Дворіччя.

В даних закладах навчається 718 учнів :На утримання шкіл громади в 2019 році було виділено 21 470,716тис. грн.

Дитячі садки громади – навчальні заклади, що забезпечують реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту. В Микулинецькій ОТГ функціонує 3 садки, в яких налічується 200 дітей:

 • Микулинецький ДНЗ “Веселка,
 • Ладичинський ДНЗ “Лелеченя,
 • Заздрістський ДНЗ,

На утримання садків громади в 2019 році було виділено 6 228 025 тис. грн.

На території нашої громади розташований позашкільний навчальний заклад Микулинецький центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій, творчості дітей та юнацтва, в якому відвідують гуртки 334 вихованці. На

3

утримання даного закладу у 2019 році з селищного бюджету було виділено 1 303, 017 тис. грн.

В населених пунктах Микулинецької ОТГ діє 5 бібліотек, 6 закладів культури клубного типу. Робота закладів культури спрямована на збереження і розвиток української національної культури та національно-патріотичне виховання молоді. Проводяться свята, фестивалі, інші культурно-мистецькі заходи, повязані з відзначенням календарних та памятних дат в Україні. За 2019 рік на оплату праці, оплату комунальних послуг та енергоносіїв з бюджету було виділено 1 303, 017 тис. грн.

Видатки на утримання та функціонування апарату Микулинецької селищної ради в 2019 році було виділено 6 368,852 тис. грн.

Згідно Плану соціально-економічного розвитку Микулинецької обєднаної територіальної громади, який було затверджено рішенням Микулинецької селищної ради №1379 від 18.12 2018 року було реалізовано наступні завдання:

Завдання Плану соціально-економічного розвитку

Заходи
Плану соціально економічного розвитку

 

Виконавець

 

Виконання

Операційна ціль 2.1 Вдосконалення транспортної системи та модернізація технічної (інженерної) інфраструктури

Будівництво водогону в смт.Микулинці по вулиці Шептицького, Мазепи, Андрущишиних, Д.Галицького, Сагайдачного, Тернопільська.

Микулинецька селищна рада

Проведено експертизу на реконструкцію водогону на суму 13,370 тис.грн.

Операційна ціль 2.2 Підвищення якості публічних послуг та інституційний розвиток громади

Капітальний ремонт приміщень з влаштуванням опалення та електроосвітлення Микулинецького МБК по вул. 22 Січня, 8 в смт. Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області

Микулинецька селищна рада

Проект в процесі реалізації. Частково здійснено ремонт приміщень з влаштуванням опалення та електроосвітлення. На даному етапі витрачено 1 044,071 тис. грн.

Операційна ціль 2.2 Підвищення якості публічних послуг та інституційний розвиток громади

Капітальний ремонт по впровадженню енергозберігаючих технологій з утепленням фасадів, влаштування даху та відмощення філії Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Волянської школи-сад

Микулинецька селищна рада

Здійснено ремонт по впровадженню енергозберігаючих технологій з утепленням фасадів, влаштування даху та відмощення на суму 1488,257 тис. грн

Операційна ціль 2.2 Підвищення якості публічних послуг та інституційний розвиток громади

Створення ЦНАП в  смт. Микулинці

Микулинецька селищна рада

Виготовлено проектно-кошторисну документацію та експертизу на суму 107,425 тис. грн.

Операційна ціль 2.3 Відновлення центру міста та відродження сіл

 

 

Оновлення майданчика «Толока» для активного дозвілля мешканців с. Воля

Микулинецька селищна рада

Здійснено встановлення альтанки, футбольних воріт та оновлено дитячий майданчик на суму 60 тис. грн.

 

За кошти бюджету також було здійснено наступні заходи, які не були заплановані Планом соціально-економічного розвитку на 2019 рік:

 • Здійснено поточний ремонт їдальні Ладичинської ЗОШ І-ІІ ст. на суму 353,940 тис. грн.

 

 

5

 • Здійснено заміну покриття даху адмінприміщення Микулинецької селищної ради за адресою смт. Микулинці вул. Поштова 1Б на суму 270 тис. грн.
 • Здійснено встановлення опалення адмінприміщення Микулинецької селищної ради за адресою смт. Микулинці вул. Поштова 1Б на суму 99,976 тис. грн.
 • Здійснено ремонт санвузлів Микулинецької опорної ЗОШ І-ІІІ ст. в сумі 110 тис. грн.
 • Здійснено співфінансування Нова українська школа, а саме: закупівля дидактичних матеріалів, меблів (парти шкільні для перших класів), компютерного обладнання на суму 32,834 тис. грн.
 • Встановлено дитячі майданчики в смт. Микулинці по вул.Кн. Острозького та в с. Кривки на суму 158, 000 тис.грн
 • Капітальний ремонт спортивного майданчика Микулинецької загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул.Поштова 1в на суму 150000,000 тис. грн.

Важливою частиною видатків Микулинецької селищної ради за 2019 рік видатки на здійснення благоустрою території громади, а саме:

 • на оплату вуличного освітлення – 310 513, 028 тис. грн.
 • на вивіз твердих побутових відходів в місцях масового скупчення людей – 334 802, 092 тис. грн.

В 2019 році в громаді діяв ряд цільових програм спрямованих на розвязання найважливіших проблем розвитку громади. Основними з них були програми по виділенню коштів на

 • Програма Фонду Микулинецької селищної ради на виконання депутатських повноважень на 2018-2020 роки - 280 тис. грн.

 

6

Програми з місцевого бюджету державному бюджету щодо виконання соціально-економічного розвитку регіонів -220 тис. грн.

Одним із основних чинників фінансової допомоги громаді з боку держави є виділення коштів інфраструктурної субвенції для розвитку ОТГ. Микулинецька громада використала даної субвенції на суму 1 539,957 тис.грн., за рахунок яких у поточному році реалізовувалося 2 інфраструктурних проекти:

 1. Заявка на проект Капітальний ремонт покрівлі даху та частини вікон і дверей будівлі Волянської школи-саду І ступеня Микулинецької селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області 1488,257 тис. грн.
 2. Заявка на проект Закупівля обладнання на комунальне підприємство Комунпобутсервіс Щепоріз бензиновий 51,7 тис.грн.

В 2019 році було реалізовано 2 проекти за підтримки програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), а саме:

 1. "Закупівля планшетних ПК з метою проведення опитування громадян щодо якості послуг" на суму 17, 255 тис. грн.
 2. "Облаштування зали для засідань місцевого самоврядування у Микулинецькій об'єднаній територіальній громаді" на суму 242,860 тис. грн.

            Як  наслідок  виконання  основних  цілей  плану соціально-економічного та культурного розвитку Микулинецької об’єднаної територіальної громади досягнуто наступних  результатів: забезпечення населених пунктів громади містобудівною документацією, можливість поліпшити інвестиційну ситуацію, активне впровадження енергозберігаючих технологій, засобів обліку і регулювання споживання тепла, газу та електроенергії, сприяння розвитку інфраструктури, поліпшення стану доріг, поліпшення благоустрою населених пунктів тощо.

Селищний голова                                                                                         П.І.Осіпчук

Гід державних послуг. Банер