Проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнюв «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

  • 172

Фото без опису

 

В цьому році, проводиться XVI Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнюв «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об'єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі - громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію).

До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань..

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Протягом 15 років у Конкурсі взяло участь понад 105 тисяч конкурсантів. Конкурс став найбільш масової громадською правопросвітницькою ініціативою Украіни. У 2017 році Конкурс визнаний однією з Кращих 1ОО практик молодіжної роботи в Украіні.У 2020 році Конкурс, як проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (.м. Київ) та переможцем Конкурсу «Громадянське суспільство та влада - кращі практики співпраці». У 2021 році Конкурс підтримали: Уповноважений Президента Украіни з прав дитини; Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради Украі·ни з прав людини, Міністерство юстиції Украі·ни, Міністерство молоді та спорту Украі·ни, Міністерство культури та інформаційної політики Украіни, Міністерство з питань реінтеграціі" тимчасово окупованих територій Украіни, Міністерство внутрішніх справ Украі·ни, Міністерство закордонних справ Украіни, Національна поліція Украіни, Національна соціальна сервісна служба України, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Киі·вськоі· міської ради (Киі·вськоі" міської державноі· адміністраціі), Координатор проектів ОБСЄ в Украіні, Офіс Ради Європи в Украіні, обласні та місцеві державні адміністрації; та інші.

Контактні  дані  Всеукраїнського  організаційного  компету  -  L1ccplec@gmail.com,

https://www.facebook.com/Ukrai11ia11Coordi11ationCenter; голова організаційного компету Сошников Антон Олександрович, 0955031091.

Враховуючи вищевикладене, прошу:

  • сприяти розповсюдженню інформації       про Конкурс, в т.ч. на 1нтернет-ресусах, в засобах масової інформації та серед інших зацікавлених осіб;
  • делегувати    представника    до  Всеукраїнської  експертної     ради  (оцінювання  буде

проходити дистанційно, у травні 2023 року).