15 грудня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

У селищній раді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння  забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

15 грудня 2021 року під головуванням селищного голови Івана Слободяна відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, 10 у цьому році.

Члени комісії розглянули питання про надання/ненадання дозволу на відчуження ½ земельної ділянки, затвердження складу міждисциплінарних команд, перегляд  індивідуальних планів соціально-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.