Микулинецька громада

Повідомлення та оголошення

Оприлюднено рішення сесії Микулинецької селищної ради про місцеві податки та збори на 2019 рік

До уваги мешканців громади! 22 червня були прийняті рішення Микулинецької селищної ради №1106-1108 про встановлення земельного, майнового та інших місцевих податків на 2019 рік. Просимо мешканців громади ознайомитися з цими рішеннями, які ви можете знайти в на цьому сайті в "Архіві документів"

13:24 25.06.2018

Просимо мешканців громади сплатити земельний податок за 2018 рік

Оголошення! Микулинецька селищна рада просить сплатити земельний податок на 2018 рік. Власників земельних ділянок просимо звернутися в селищну раду за адресою смт. Микулинці, вул. С.Бандери, 11. У разі несплати земельного податку до 15 серпня 2018 року землекористувачам нараховуватиметься пеня.

10:34 24.05.2018