Рішення щодо визначення переможця конкурсу по виконанню робіт із капітального ремонту приміщень дитячого ясла-садка «Веселка»

Заступник селищного  голови

В.Є. Горячов

«_18_» _травня_ 2016 року

Протокол №1

засідання конкурсної комісії

з визначення виконавця робіт по виготовленню генерального плану Микулинецької селищної ради, з визначення виконавця робіт з землеустрою, оцінки земель, з визначення виконавця робіт із капітального ремонту та реконструкції об»єктів Микулинецької селищної ради

смт. Микулинці                                                                   «18» травня 2016 року

місце проведення засідання:                                              кабінет селищного голови

засідання розпочато:                                                           14:00 год.

засідання завершено:                                                          14:20 год.

1. Присутні:

1.1. Від конкурсного комісії

Горячов Володимир Євгенович

Заступник селищного голови

Околович Ігор Євгенович

Заступник голови конкурсної комісії, голова постійної комісії селищної ради з питань земельних ресурсів, благоустрою, будівництва та охорони навколишнього середовища

Вахновська Галина Семенівна

Секретар конкурсної комісії ,

Спеціаліст І категорії

Члени комісії:

Кундрат Степан Степанович

Шалапай Галина Іванівна

Яцина Андрій Михайлович

Ковальчук Олександр Віталійович

1.2. Відсутні:

-__Шалапай Г.І.________________________ -член комісії, у зв’язку із ___відрядженням___________________________________________________________________________________________________________________________________________,

-представники учасників конкурсу

1.3. Від учасників конкурсу запрошені: директор ТОВ «УКРСПЕЦРЕСУРС-ІНВЕСТ» - Бельзецький В.А.

Представники учасників конкурсу представник ТОВ «УКРСПЕЦРЕСУРС-ІНВЕСТ» не з'явився та просив провести конкурс без його присутності

________________________________________________________________________

Засідання відкрив голова комісії Горячов В.Є., який  визначив мету засідання, регламент засідання та порядок денний, а саме:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд поданої на конкурс претендентами конкурсної документації.
  2. Про розгляд конкурсних пропозицій, що надійшли на конкурс та визначення виконавця робіт з капітального ремонту приміщень Микулинецького дитячого ясел-садка «Веселка» на 2016 рік.
  3. Про результати проведення  конкурсу та визначення переможця конкурсу.

І. СЛУХАЛИ:

Горячова В.Є. про розгляд конкурсних пропозицій по виконанню робіт із капітального ремонту приміщень дитячого ясла-садка «Веселка», що надійшли на розгляд конкурсної комісії, а саме на участь у конкурсі надійшла одна пропозиція: за вх. №198 від 11.05.2016 року від ТОВ «УКРСПЕЦРЕСУРС-ІНВЕСТ», смт.Микулинці, вул.Грушевського, 45,   конкурсна пропозиція  учасника надійшла до закінчення строку їх подання; та оголосив критерії оцінки конкурсної пропозиції.

ІІ. Під час розгляду конкурсної пропозиції перевірено наявність поданих документів, передбачених в оголошені про проведення конкурсу Микулинецькою селищною радою на визначення виконавця робіт із капітального ремонту приміщень Микулинецького дитячого ясел-садка «Веселка» на 2016 рік, враховано всі критерії  конкурсної  пропозиції.

ІІІ.  За результатами проведенного голосування,  члени комісії віддали свій голос за конкурсну пропозицію надану:

- ТОВ « УКРСПЕЦРЕСУРС-ІНВЕСТ»:- ___6___голосів.

ВИРІШИЛИ:

1. ТОВ «УКРСПЕЦРЕСУРС-ІНВЕСТ» як учасник конкурсу відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченими для визначення виконавця робіт з капітального ремонту приміщень Микулинецького дитячого ясел-садка «Веселка» на 2016 рік, конкурсні пропозиції відповідають конкурсній документації.  Вважати  конкурс з відбору виконавця робіт з капітального ремонту приміщень Микулинецького дитячого ясел-садка «Веселка» на 2016 рік, що знаходиться за адресою вул.8 Березня, 5 смт.Микулинці та є власністю територіальної громади Микулинецької селищної ради таким, що відбувся .

1. Визначити переможцем конкурсу з відбору  виконавця робіт з капітального ремонту приміщень Микулинецького дитячого ясел-садка «Веселка» на 2016 рік,що знаходиться за адресою вул.8 Березня, 5 смт.Микулинці та є власністю територіальної громади  Микулинецької селищної ради ТОВ «УКРСПЕЦРЕСУРС-ІНВЕСТ».
  2. У триденний строк після затвердження протоколу письмово проінформувати  учасника про результати конкурсу.
  3. Інформацію про результати конкурсу не пізніше ніж протягом 20 днів після затвердження результатів конкурсу розмістити організатору конкурсу  на офіційносу вебсайті Микулинецької селищної ради.
  4. Організатору не пізніше ніж протягом 20 днів після затвердження результатів конкурсу укласти з переможцем конкурсу договір на виконання робіт з капітального ремонту приміщень Микулинецького дитячого ясел-садка «Веселка» на 2016 рік,

Горячов Володимир Євгенович

Заступник селищного голови