Микулинецька громада

Вітаємо футбольну команду Микулинець з перемогою в Кубку Незалежності!

Дата: 25.08.2016 15:34

У середу, 24 серпня, на 25-ту річницю Незалежності України, на стадіоні "Колос" у Теребовлі відбувся фінал Кубку Незалежності між командами Микулинець та Садів. Уболівальників було вдосталь, погода сонячна, все сприяло хорошому футболу. Попри те, що після першого тайму наша команда "горіла" з рахунком 1:3, у другому таймі нашим хлопцям все ж вдалось переламати гру. Головним чином завдяки виходу поперерві Олександра Ізбянського, який встиг за один тайм зробити хет-трик. Окрім Олександра у цьому історичному для нас матчі також забивали Максим Грицюк ( з пенальті у першому таймі) та Хлопецький Сергій (під завісу матчу, реалізувавши свій фірмовий рейд через півполя).
Тож, вітаємо усіх гравців та бажаємо наступних перемог на радість уболівальників!