Микулинецька громада

Визначаємо вектор громадської діяльності!

Дата: 26.03.2018 19:36

До уваги мешканців громади! ГО "Микулинецька ініціатива" проводить серед активних членів та симпатиків організації  опитування на предмет того, які заходи у громаді Ви вважаєте найцікавішими і найпотрібнішими, в яких готові взяти активну участь, які заходи потрібно включити у план роботи ГО на 2018 рік. Взяти участь у опитуванні Ви можете у соціальній мережі FACEBOOK у спільноті громадської організації "Микулинецька ініціатива" або в найбільшій за чисельністю групі нашої громади - "Від Микулина до Микулинець". Дане опитування буде активним до29 березня. У перелік варіантів включені екологічні заходи, спортивні, виховні, навчальні тренінги тощо. Оберіть ті, у яких ви готові брати участь. Саме ваше голосування і сформує вектор діяльності нашої організації у цьому році.