ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІ

Микулинецька селищна  рада повторно проводить  ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН для реконструкції нежитлової будівлі (стайня №3) під виробничо-складські приміщення на вул.Білогірська,8м, с.Воля , Теребовлянського району.ьЗамовник – Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради. Виконавець – ТОКП  «Містобудівельник» м.Тернопіль Підстави розроблення – рішення  тридцятої сесії Микулинецької селищної  ради від  21.11.2017 року № 796  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки». Місце ознайомлення – смт.Микулинці, вул. С.Бандери, 11, приміщення селищної  ради Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9 до 17 год. Відповідальна особа – спеціаліст І категорії , роб. тел.: 5-10-52. Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Микулинецької селищної  ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань  – 19.02.2018 року, о 11 год., смт.Микулинці, вул. Ст.Бандери,11, приміщення селищної  ради.