Микулинецька громада

Визначено переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

Дата: 27.09.2017 08:34

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 22 вересня 2017 року №299, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради, а  саме: в с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість.

Про визначення переможця конкурсу на вказану послугу  Микулинецькою селищною радою подано  оголошення в  офіційне друковане  видання – Теребовлянську районну газету «Воля».

Із детальною інформацією з даного приводу можна ознайомитись в мережі інтернет за адресою www.katrub.com.ua, та на офіційному вебсайті Микулинецької селищної ради.
Результат пошуку зображень за запитом "переможець конкурсу"