Микулинецька об'єднана територіальна громада

Вітаємо наших хлопців!

Дата: 13.10.2016 08:37

Вітаємо команду Микулинецької школи з перемогою в чемпіонаті району з футболу та бажаємо їм успішного виступу на обласному етапі змагань!

Минулого тижня наші учні приймали учать у змаганнях з  футболу серед команд району і впевнено посіли перше місце у своїй зоні, обігравши Дружбівську, Струсівську школи та Теребовлянську гімназію з однаковим рахунком - 3:0. І ось тепер їх чекало серйозніше випробування - фінальна частина змагань, яка проходила в понеділок. Почалось усе практично так само, як і на зоні - перший матч проти Кобиловолоцької команди закінчився з рахунком 3:0 на нашу користь. що дозволило вихованцям Микулинецької школи грати за 1-2 місце з Дарахівськими хлопцями. Ця гра була доволі вперта і важка, жодна команда не хотіла поступатись, але і не ризикувала лишній раз, що вилилось у фінальний результат на табло - 0:0 і перехід до післяматчевих пенальті. Тут холоднокровнішими і вправнішими були наші спортсмени - 3:1 і перемога за нами. Тож вітаємо юних футболістів. та особливо їхнього тренара та вчителя фізичного виховання Гарматія Т.В. і бажаємо удачі на обласних змаганнях!