У селі Дворіччя відбувся особистий прийом громадян головою РДА Юрієм Ништою

Фото без описуУ п'ятницю 22 вересня голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Михайлович Ништа відвідав с. Дворіччя з метою проведення особистого прийому громадян. Разом з паном Юрієм людей приймали староста села Ганна Чеславівна Шалапай та т.в.о. голови громади Володимир Євгенович Горячов.
До очільника району надійшло 5 звернень, в тому числі одне колективне, що стосується земельної ділянки, яка використовується під пасовисько худоби. Інші ж звернення порушують питання надання фінансової допомоги на лікування дитини, влаштування на роботу багатодітної матері, надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, приватизації земельної ділянки тощо.
 Голова РДА Юрій Ништа пообіцяв сприяти у вирішенні питань на користь заявників в межех чинного законодавства.