ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

  • 1051

Микулинецька селищна  рада проводить
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Назва містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН території  земельної ділянки орієнтовною  площею 0,1200 га на вул. Крушельницької,11, смт.Микулинці,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Замовник – Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради.

Виконавець – ТОКП  «Містобудівельник» м.Тернопіль

Підстави розроблення – рішення сесії Микулинецької селищної  ради від  05.09.2016 року № 368  «Про розроблення детального плану території земельної ділянки».

Місце ознайомлення – смт.Микулинці, вул. С.Бандери, 11, приміщення селищної  ради

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9 до 17 год.

Відповідальна особа – спеціаліст І категорії Вахновська Г.С., роб. тел.: 5-10-52.

Ознайомлення з документацією « ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН території  земельної ділянки орієнтовною  площею 0,1200 га на вул. Крушельницької,11, смт.Микулинці,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» - у приміщенні селищної ради.

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Микулинецької селищної  ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

Проведення громадських слухань – 22.03.2018 року, о 11 год., смт.Микулинці,

вул. Ст.Бандери,11, приміщення селищної  ради.
Результат пошуку зображень за запитом "громадське обговорення"