Микулинецька громада

"Школярі Теребовлянщини – українському війську"

Дата: 09.12.2016 09:43

На виконання Указу Президента України від 13.10.2015 р. №580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказу відділу освіти Теребовлянської РДА від 20.09.2016 р. №230 «Про відзначення Дня захисника України та свята Покрови в загальноосвітніх навчальних закладах району та підпорядкованих закладах ОТГ» члени патріотичного клубу «Нескорені», учні 1-11-х класів організували та провели з 07.11. по 18.11.2016 р. благодійну волонтерську акцію «Школярі Теребовлянщини – українському війську», присвячену 3-й річниці Євромайдану.
У рамках цієї акції школярі з любов’ю писали листи, малювали малюнки, намагаючись передати в них теплоту, щирість та вдячність.
Зібрані теплі речі  наших воїнів  будуть зігрівати їх, а теплий чай з домашньою випічкою буде смакувати їм щодня.
Ця акція зібрала у дружню родину вчителів, учнів, батьків, всю громаду селища.