У Заздрості урочисто завершили Ювілейний рік Патріарха Йосифа Сліпого

  • 1442

В суботу, 17 лютого, в Музейно-меморіальному комплексі «Рідна хата» що у с. Заздрість на Тернопільщині відбулося урочисте закриття Ювілейного року Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-ліття від дня його народження. Святкування ініціювало Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А) у співпраці з Тернопільсько-Зборівською митрополією УГКЦ, Тернопільською обласною державною адміністрацією, Тернопільською обласною радою та Фундацією «Андрей». 
Молебень до Пресвятої Богородиці відслужив Високопреосвященний Василь (Семенюк), Митрополит-Архиєпископ Тернопільсько-Зборівський у співслужінні численного грона духовенства. Від імені головного організатора святкувань – Релігійного Товариства українців католиків «Свята Софія» США - до присутніх звернулася Голова Представництва ТСС А в Україні Данута Іванкович. 
Відтак мистецьку програму «Я вибираю віру…» виконали солісти, хор та камерний оркестр Лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужена академічна капела України «Трембіта» під диригентурою Заслуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика. Слово про життя та діяльність виголосила Заслужений працівник культури України Марія Христинич. У переповненому залі каплиці Музейно-меморіального комплексу ім. Патірарха Йосифа Сліпого вшанувати 126-ту річницю від дня народження свого великого краянина прийшли представники влади, інтелігенція та численні миряни. На завершення, Митрополит Василій подякував усім організаторам та виконавцям за чудове мистецьке свято.

Прес-служба Релігійного Товариства українців католиків «Свята Софія» США

Світлина від St Sophia Religious Assn of Ukrainian Catholics, USA.