Микулинецька громада

Увага! З 15 серпня по 15 вересня відбудеться прийом проектних заявок для громадського бюждету!

Дата: 09.08.2017 10:21

Запрошуємо активних мешканців громади реалізувати свої ідеї щодо покращення інфраструктури нашої громади. Якщо у вас є цікаві ідеї і бажання втілити їх у життя - значить настав ваш час. Відтепер, відповідно до положення про громадський бюджет, мешканці нашої громади мають можливість реалізувати свої ініціативи (вартістю від 10 до 100 тис. грн) за рахунок бюджету Микулинецької селищної ради. Звертаємо Вашу увагу, що проектні заявки від громадян прийматимуться з 15 серпня по 15 вересня. Опісля вони пройдуть процедуру голосування на офіційному сайті громади і проекти-переможці будуть реалізовані коштом селищної ради у наступному році. Усю детальнішу інформацію, а також додатки і бланки заяв, ви можете прочитати на офіційному сайті в розділі "Положення про громадський бюджет".