Микулинецька громада

Визначено переможця  конкурсу на надання послуг  з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

Дата: 01.03.2018 11:27

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 28 лютого 2018 року №389, приватне підприємство «Катруб» визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради (смт. Микулинці, с. Воля, с. Конопківка, с. Кривки, с.Дворіччя, с.Ладичин та с.Заздрість).

Про визначення переможця конкурсу на вказану послугу  Микулинецькою селищною радою  подано  оголошення в  офіційне друковане  видання – Теребовлянську районну газету «Воля» та на офіційному сайті Микулинецької селищної ради.

Із детальною інформацією з даного приводу можна ознайомитись в мережі інтернет за адресою www.katrub.com.ua, та на офіційному вебсайті Микулинецької селищної ради.

Адміністрація  селищної  ради
Результат пошуку зображень за запитом "вивезення ТПВ"