Микулинецька об'єднана територіальна громада

Дата: 05.09.2016 14:46

На підставі Рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради №104 від 31 серпня 2016 року, на виконання доручення голови районної державної адміністрації від 29 липня 2016 року №31 «Про стан розрахунків за спожиті енергоносії в І півріччі 2016 року та впровадження у бюджетній сфері району енергозберігаючих заходів», виконком Микулинецької селищної ради повідомляє всіх керівників  установ та організацій про необхідність забезпечення  щоденного контролю щодо проведення розрахунків за спожиті енергоносії, дотримання встановлених обсягів споживання природного газу всіма  категоріями споживачів.