Микулинецька об'єднана територіальна громада

Ще одна перемога "Микулинецької ініціативи" на "Кубку Шухевича"!

Дата: 04.03.2018 15:59

Вітаємо команду ГО "Микулинецька ініціатива" з перемогою у турнірі з баскетболу, що відбувся сьогодні у м.Тернопіль в рамках двотижневика спортивно-патріотичних ігор серед громадських організацій "Кубок Шухевича".
Як минулого тижня у міні-футболі, так і цієї неділі у баскетболі нашій команді не було рівних. Ще у груповому турнірі наші хлопці разом з десятикласницею Микулинецької школи Настею Муринкою розтрощили команди громадських організацій м.Тернопіль "Правий сектор" - 46:6 та "Пласт" - 37:13. А у фіналі зійшлись із переможчем іншої групи ГО "Молоді патріоти". Але й у цьому матчі наша молодь показала високий рівень баскетболу у громаді, забомбардувавши кільце суперників - 48:17.
Пишаємося вами! Молодці!